Xat Chat Odaları

Xat Chat Odaları

Xat chat odaları çok eskiden beri faaliyetini sürdüren bir sohbet kanalıdır. Yediden yetmişe herkes tarafından bilinen ve namı kıtalar ötesine aşmış bu sohbet sistemini sizlere takdim etmekten kıvanç ve onur duyuyorum. Xat chat odalarını açmamızdaki gaye; köhnemiş ve unutulmaya yüz tutmuş Xat Chat odalarını tekrardan canlandırarak eski şaşalı günlerine kavuşturmaktır. Aile sıcaklığında sohbetlerinizi yapabileceğiniz bu odalarda ücretsiz ve üyeliksiz olarak sohbet etmenin tadına varacaksınız.

Eski Chat Siteleri

Xat Chat sitelerine geçmişten beri aşina olan kullanıcılar, Canlarsohbet.net sitesinde de aynı hizmeti görünce asla yabancılık çekmeyecekler ve sohbet ortamına çabucak adapte olacaklar. Sizlerin yapması gereken tek şey eski Xat Chat odalarında olduğu gibi sohbetlerinize sorunsuzca devam etmesi olacak. insanları bir arada tutmayı, ayrımcılığı, ötekileştirmeyi, ayrıştırmayı ve eleştirmeyi bir yana bırakan Canlarsohbet.net sitesi her daim insan sevgisini ön planda tutmayı hedeflemiştir. Bu hedef ve çizgimizden asla sapmadan ve taviz vermeden Xat Chat Odaları ile yolumuza devam etmeyi kendimize şiar edindik.

Sohbet etmek insanoğlunun en fazla ihtiyaç duyduğu beşeri münasebetlerden birisidir. Xat chat veya yetişkin sohbet, marjinal sohbet gibi değişik isimler sadece dikkat çekmeyi hedefleyen metriklerdir. İster Xhat chat odaları olsun, isterse Lefkoşa chat siteleri olsun, bütün kapılar canlarsohbet.net sitesine çıkmaktadır. Gördüğünüz gibi internet dünyasında bir çok değişik isimle açılan siteye rastlamak mümkündür. Bütün chat sitelerinin kurulma amacı, insanları ayrım yapmadan aynı çatı altında toplamaktır.

Xat sohbet siteleri, geçmişten günümüze gelmiş en kaliteli sohbet sistemidir diyebiliriz. Bu odalarda bire bir sohbet edebildiğiniz gibi, toplu yani grup sohbetleri de yapabilirsiniz. Xat sayesinde belki de canlarsohbet.net sitemiz içerisinde hayatınızın aşkını bulabileceksiniz. Kimbilir belki de sitemiz içerisinde bir ömür boyu hayatınızı sürdüreceğiniz ruh ikiziniz, eş adayınız sizleri beklemekte. Güvenilir sohbet sistemi içerisinde gönül rahatlığı içerisinde muhabbetlerinizi yapabilirsiniz. Hiç bir şekilde yaptığınız sohbetler 3’ncü şahıslar tarafından izlenmez ve kayıt altına alınamaz. İçiniz rahat, gönlünüz müsterih olsun. Sitemiz içerisinde tanıştığınız kişilerle özel odalarda da görüşebilirsiniz. Fakat bu görüşmeler esnasında diğer kullanıcıyı rahatsız edecek yazılardan kaçınmalısınız.

Karşı taraf size herhangi bir taciz, zorbalık, müstehcenlik içeren yazılar yazarsa, sağ üst köşede bulunan “Engelle” butonuna basarak engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz kişi, siz engelini kaldırıncaya kadar size bir daha mesaj yazamayacaktır. Ayrıca sitemiz içindeki moderatörlere ilgili şahıs hakkında şikayette bulunabilirsiniz. Sohbet odaları ekibinden yazarınız ben KaRa, bir başka makalede görüşünceye kadar sağlıcakla kalınız.

karizma_ 234
Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “Xat Chat Odaları

 1. Selam KaRa;
  Yöne çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir yaxi olmuş. Tebrik ediyorum.
  İlk sanala girdiğimde hiç bisey bilmiyordum. Biri bisey dese oturup ağlardım birkaç gün girmek istemezdim. Zamanla insanoğlu herseyi öğreniyor sende onlarabenziyorsun yavaş yavaş
  Bende oyle oldum bilmediklerimi öğrendim alacağım önlemleri tespit edip yeri geldikçe uyguladım
  Kendime bazı kurallar koydum onları hiç değiştirmedim.Yani anlayacağınız ben bu işi öğrendim.
  Baksanıza koskocamaaaaannnn büyük yazar KaRa beyefendi ile bile didisiyorum.
  Emegine yüreğine sağlık sevgili KaRa.
  Yeni makalelerde bulunmak dileği ile hoscakalin..sevgiler…

 2. Merhaba KaRa güzel bir konuyu yazmışsınız çok teşekkürederim beim için en güzel fobi sohbet sitesi nedenmi dersiniz burada dost ediliyoruz arkadaşlık kuruyoruz sanal diyorlar ama ben sanal gormuyorum burada çok konu öğreniyorum belkide bilmedim o kadar çok konular öğrendim konu kalemin sağlık KaRa

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *