Lefkoşa Sohbet Odaları

Lefkoşa Sohbet Odaları

Lefkoşa sohbet odaları, Lefkoşa chat siteleri, kısaltılmış ismi ile KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) odalarımıza hoş geldiniz sevgili misafirlerimiz. Canlarsohbet.net sitesi olarak zaman zaman çeşitli sohbet odaları açmaktayız. Ülke genelinde bu çalışmalarımız sürerken, bir yandan da diğer ülke sohbet sitelerini açma kararı almış bulunmaktayız. Bu kararı almamızda bize yön veren, teşvik ve desteklerini esirgemeyen site sahibimiz Emrah beyi ve ekibini can-ı yürekten kutluyorum. Bugün sizlere Lefkoşa sohbet odaları ve Lefkoşa hakkında bilgilerimi ve analizlerimi aktarmaya çalışacağım. Yavru vatanımızın güzel başkentini tanıtmak ve kaleme almak bu güne nasip oldu.

Kıbrıs Chat Siteleri

Kıbrıs chat siteleri projesi epeydir aklımdaydı. Kıbrısın tamamını tanıtan, okuyuculara en son ve güncel bilgileri veren bir makale hazırlamak istedim. Böyle bir projeye başladığım için kendimi oldukça mutlu hissettim. Fakat bu makaleyi hazırlarken strese girmedim desem yalan olur. Çünkü Kuzey Kıbrıs İle ilgili donelere ulaşmak biraz sıkıntılı oldu. Kıbrıs başkenti olan Lefkoşa ile ilgili araştırma yaparken, Cumhurbaşkanlığı internet sayfasında Lefkoşa isminin, Lefkoşe olarak yazıldığını görünce hem şaşırdım, hem üzüldüm. Çünkü yıllardır ismini Lefkoşa olarak bildiğimiz yerin Lefkoşe olarak telaffuz edilmesi bende şaşkınlık yarattı.

Böyle ciddi bir kurumda, devletin en üstünde olan bir makamda Lefkoşa’nın yani Kıbrısın Başkentinin yanlış yazılması beni üzdü ve sinirlendirdi. Halkımız zaten bu tür yanlış yazılmalara çok hassastır. Neden buna dikkat edilmedi şaşıyorum. Kimse yanlış anlamasın, kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum. Senelerdir Lefkoşa olarak bilinen şehrimizin yabancılar tarafından yanlış söylenmesi, bizim de bu yanlışa çanak tutarak ısrar etmemiz beni bu makaleye yazmaya mecbur etti.

Yeni insanlarla tanışmak, Lefkoşa şehrinde yaşayan kadınlarla ve erkeklerle irtibat kurmak için canlarsohbet.net sitemizde yayın hayatına başlayan Lefkoşa sohbet odaları sizleri bekliyor. İster Türkiye’de isterse Kıbrıs’ın herhangi bir yerinde yaşıyor ol, Türkçe sohbet edebileceğin binlerce insanla tanışmak için lütfen acele et. Kıbrıs chat sitelerini kullanarak seninle aynı ilgi alanlarına sahip birisiyle eşleşebilirsin. Bu vesileyle Kıbrıs’ı yeni arkadaşınla birlikte keşfedebilirsin. Yurt dışı Sohbet odalarında tanıştığın birisiyle, Lefkoşa’da bulunan bir eğlence mekanında sıcak kahveni yudumlayabilirsin.

karizma_ 328

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *