Sohbetimsen Net

Sohbetimsen Net Sohbet Odaları

Sohbetimsen Net makalesi de neyin nesi ? Nereden çıktı bu anlamsız makale dediğinizi duyar gibiyim. Efendim hiç bir şey birden bire ortaya çıkmaz. Mutlaka bunun bir temeli, nedeni, amacı vardır. Şöyle izah edeyim; google sayfasına “Canlar Sohbet” yazdım, bir kontrol edeyim dedim. Bir de ne göreyim, Sohbetimsen.Net isimli bir site Canlar Sohbet başlıklı bir makale yayımlamış.

Makale canlarla başlamış, canlıyla devam etmiş, canlar sohbet ile son bulmuş. Yahu kardeşim bu kadar belden alt vurmayla, bu kadar sitemize özenmeyle bu işler olmaz. Madem bir chat sitesi açtın, açarken bize mi güvendin?. Neden kendi kendine bir yerlere gelmeye çalışmıyorsun da, bizim sitenin adını makale konusu yapıp bizden user devşirmeye çalışıyorsun?. Aşağıda makalenin ekran görüntüsünü atıyorum, buyurun inceleyin.

 

Bana bak Makaleyi yazan sadece sen rumuzlu kardeş, akıllı ol benim canımı sıkma, bizi kendine bulaştırmaya yeltenme. Sitende ne huzur kalır, ne user, botlarla baş başa kalırsın. Google sayfalarında gördüğünüz bir çok site maalesef bu tür agresif ve saldırgan tavırlara başvurabiliyor. Falanca site ne yazmış, ne yapmış, kaç tane kullanıcısı var diye bir de ortada gezen tarla fareleri var. Elbette rakip siteler neler yapmış, makalelerini nasıl yazmış? Nasıl bir iç SEO veya Dış SEO düzenlemesi yapmış?.

Bunların takip edilmesine kimse ses çıkarmaz. Hatta edep ve ahlak yönünden bakacak olursak, müsaade istenerek istişarede bulunulur. Diğer site yöneticilerinden taktik ve tavsiyeler alınmaya çalışılır. Fakat şimdi ben neyi anlatmaya çalışıyorum ki?. Ne anlatırsam anlatayım bunların anlayacağı dil çok farklı. Yahu KaRa abi boşu boşuna nefesini tüketme dediğinizi duyar gibiyim

Sohbetimsen.Net Şiiri

Sohbetimsen Net; Sen kara kışlar ortasında boradan fırtınadan sonra kalbime yağansın. Denizlerin kabardığı semanın morardığı mavilikler üzerinde yatılansın sen. Sohbetimsin Net uyuyamadığım gecelerimde odama dolaşan sohbetimsen. Yalnız kaldığım günlerde rehberimsin. Esrarlı günlerde odama doğan güneşsin sen. Kuru toprakta yeşeren çiçek, kuruyan kalplerde vahasın, yangınlarda su, üzüntüden sonra güldürensin Sohbetimsin Net. Sen yediverensin, ak düşen saçlarıma dokunan ellersin. Üşüyen yüreğimde ateş, yaşlı gözlerimde inci, özleyen dudaklarda öpücüksün Sohbetimsen Net.

Farklı Konu Başlıklarımıza Bakmaya Ne Dersiniz ?

karizma_ 253
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Sohbetimsen Net

  1. OnCeliqle Emeqine tSk ediyoRum KaRa Dai Ve kiSa Öz Yorum yapaCaqim ßole Emeq hirSizLari oLdukLari iCin quSel ßir oRtam kuRamiyorLar Coq yaziq onLara :)keSke kendiLeride Emeq veRmeyi ßilSeler eN Azindan oqrenSeLer ßu Kadar kiSkanC oLmayin ArkadaSlar Emeq Verin Emeq ii niyetizLe :)SayqilaR CanLar aiLeme..

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *