İslami Evlilik Sitesi Sohbet

İslami Evlilik Sitesi Sohbet

İslami evlilik sitesi sohbet olarak, seviyeli muhabbet olanağını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bundan dolayı, canlarsohbet.net markası ile islami arkadaşlık platformunu, kullanıcılarımızın dini muhabbet yapabileceği şekilde yeniden düzenlemeye başladık.  Artık, sizlerde anında sohbete başlayarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bununla birlikte, İslami evlilik sitesi sohbet ederek, islami şartlara uygun hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz. İslam dinini göre evlilik önemli bir müessesedir. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için yuva kurmak, hayatlarını birleştirmek isteyen şahısların, önce sağlam bir dini nikah kıymaları gerekmektedir. İslami normlara uygun olarak yapılacak evlilik için de bir takım koşullar mevcuttur.

İslami Evlilik ve Önemi

Artık, dini izdivaç sitesi sohbet olarak evlenmeyi kafasına koymuş kişiler için bir zemin hazırladık. Burada seviyeli bir muhabbet yaparak sizinle benzer duygu ve düşünceleri taşıyan kişilerle tanışmanız için fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken sadece odalarımızın içine girerek arayışa başlamanız. Bundan dolayı, İslam dininde evlilik oldukça geniş bir yer kaplamış ve önemi her daim vurgulanmıştır. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için, kişilerin haramdan ve zinadan sakınması için yüce dinimiz İslam evliliği gençlere şiddetle tavsiye etmiştir. Evlilik sayesinde yalnızlığın getirdiği buhranlardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda Peygamber efendimiz (S.A.V.)’in bir sünnetini de yerine getirerek ALLAH (C.C.)’ın rızasını kazanabilirsiniz. Yüce dinimiz İslam aile yapısına, onun bütünlüğünün korunmasına oldukça önem vermiştir. Çünkü toplumu oluşturan en etken unsur ailedir.

Sağlam bir evliliğin yapılması neticesinde nesillerdeki karışıklık ve zina olayının önüne geçilmiş olunur. Doğru kişiyle İslami esaslara göre yapılan evlilik neticesinde toplumsal ahlakın korunması önem arz etmektedir. Son Peygamber Hz.Muhammed (S.A.V.) efendimiz de evliliğin önemini hadislerinde çokça vurgulamıştır.

Dini Sohbet ve Chat

Evliliğin sahih olması için dini nikah kıyılırken şahitlerin bulunması gerekir. Bu şahitlerin sayısı 2 den az olamaz, aksi taktirde kıyılan dini nikah geçerli olmaz. Evlenecek çiftler arasında evliliğe mani olacak hususların olmaması gerekir. Ayrıca nikah kıyılırken çiftlerin ikrarı esastır. Herhangi bir zorlama olmadığına dair kanaat getirilmelidir. Ayrıca yapılan evlilik gizli tutulmamalı, herkesin duyması için gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir. Bütün gençler ahlakını korumak, aklını ve organlarını haram ve günahlardan korumak için uygun şartlar oluşunca mutlaka evlenmelidir. Sizler de canlarsohbet.net sitemizin islami kanallarına girerek İslami usül ve esaslar çerçevesinde uygun bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Bu konuda kullanıcılar tarafından sıklıkla aranan İslami mobil sohbet, Dini Chat, İslami sohbet, Dini chat evlilik kelimelerini aratarak sitemizdeki yerinizi alabilirsiniz.

karizma_ 519
Yorumlar

Hakkında bir yorum “İslami Evlilik Sitesi Sohbet

  1. Sevgili KaRa çok güzel bir konuya deginmissin. Tebrikler… başarılarının devamını dilerim

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *