Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18

Sohbet odaları 18, 18 yaş chat siteleri canlarsohbet.net sitesinde açılarak faaliyete başladı. 18 yaş sohbet sitemiz isminden de anlaşılacağı gibi, yaşı 18’den büyük bireyler için uygundur. Bu odalarda yetişkinler kendi aralarında sohbetler yapar. Bu yüzden yaşı reşit olmayan bireylerin bu odalara girmesini elimizden geldiğince engellemeye çalışıyoruz. Fakat siz de takdir edersiniz ki, sitemize giriş yapan kişilerin yaşlarını teknik olarak anlamamız mümkün görünmemektedir. Bu yüzden şunu önemle belirtmek istiyorum. Canlarsohbet.net sitesi sadece yer sağlayıcı olarak hizmet etmektedir. Sitemiz içerisinde kendi hatanızdan dolayı uğrayacağınız zararlardan, olumsuzluklardan site yönetimimizin sorumlu tutulamayacağını bir defa daha hatırlatalım.

Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18 İçerisinde Neler Konuşulur ?

Yukarıda zikrettiğimiz gibi yetişkinlerin kendi aralarında yaptıkları sohbetler vardır. Bazen bu sohbetler müstehcenliğe doğru kayabilir. Fakat bu sohbetlerin de bir hududu, seviyesi mevcuttur. Sohbet odaları 18 içerisine girdim, Allah ne verdiyse yardırayım, ağzıma ne gelirse söyleyeyim gibi bir dünya yoktur. Kimse bunu aklından çıkarmasın. Çünkü yönetim ekibimiz anında sert ve radikal kararlar alan eski chat tutkunlarından müteşekkildir. Anında kendinizi site dışında bulabilir ve bir daha da giremezsiniz.

Sohbet Odaları 18 Chat Siteleri

Google sayfalarını incelediğimizde; sohbet odaları 18 sohbet kanalları şeklinde insanların bir çok arama yaptığını görmekteyiz. “Yahu KaRa sen de her şeyi biliyor ve görüyorsun, sen müneccimmisin” gibi konuştuğunuzu duyar gibiyim. Yıllardır google sayfalarının tozunu yuttuğumdan, sizin fark edemediğiniz ince detayları görmem son derece normaldır. Benim gibi bu detayları fark eden bir çok chat sitesi, bu aramalara cevap vermek, kişilerin arayışlarına göre odalar açmak için hemen faaliyete başlamışlardır. Cinsellik olayı toplumumuzda bir tabu olarak yaşandığından, sohbet odaları 18 kelimesini duyan abazan tayfası “Acaba İçeride Neler Oluyor” diyerek bu sitelere topyekün akın etmeye başlamışlardır.

Sohbet Odaları 18 Chat Sitelerine Girmek Güvenli mi ?

Bu tarz açılan sitelere 18 yaş altını bırakın, 18 yaşından büyük insanların girmesi bile dikkat ve tecrübe gerektirmektedir. Çünkü buralara yuvalanan ve ağzının kenarından salyalar akan, her gördüğü objeyi cinsellikle bağdaştıran bir güruhtan bahsediyoruz. Bu siteler vasıtasıyla başına çok büyük ihaleler alan, yuvaları dağılan, hatta cinayete kurban giden bir çok insanın olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim.

Ben kesinlikle hiç bir insanın yanlışa düşmesini, zarar görmesini, yuvasının dağılmasını, rezil rüsvay olmasını istemem. Her ne kadar chat siteleri içerisinde KaRa nickini kullansam da aslında merhametli, sevgi dolu, yüreği AK bir insanım. Ben insanları uyarmayı, onlara tavsiyeler vermeyi her zaman kendime bir görev olarak addettim.

Kadınları ve Genç Kızlarımızı Bekleyen Tehlikeler Nelerdir ?

Özellikle genç kızlarımız, kadınlarımız bu tür sitelere mümkünse girmesinler. Girenler de son derece dikkatli olsunlar. Çünkü buralarda yuvalanan kişilerin %99’u gerçek yüzlerini ve niyetlerini asla yansıtmazlar. Bir timsah kadar soğukkanlı ve tehlikelidirler. Yaldızlı ve süslü sözlerle kandırdıkları kadınlarla gerçek hayatta buluşmak için manevra ve hamlelere başlarlar. Bu tür kişilerle buluşmaya karar verdiyseniz, “Yahu Bir Kere Olsun Şu Adamı Göreyim” diyorsanız, mutlaka halka açık ve kalabalık yerleri tercih edin. En azından kalabalıkta uzaktan görür, hoşunuza gitmezse oradan sıvışıp kaçarsınız. Fakat adam sizinle Belgrad ormanlarında buluşmak istedi. Siz de aynalı sazan gibi atlayıp sakın oraya gitmeye kalkmayın. Çünkü adamın niyeti zaten belli oldu.

Hatırlatma ve Bilgilendirmeler

Evet sevgili okurlarım, sohbet odaları 18 makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Özellikle makalelerimi takip eden Ezel, Canan, Sunaz, Asy_HaTuN, Ünal, Risk, Mert ve adını hatırlayamadığım canlara buradan sevgi, saygı ve hürmetlerimi arz ediyorum. Sevgili Sunaz’ın da belirttiği gibi bazen yorum konusunda sizi bunaltıyorum galiba. Dün bir makale ele almış ve alıngan insanlar temasını işlemiştik.

O makalede kendimin de biraz alıngan olduğumu belirtmiştim. İtiraf etmek veya özeleştiri yapmak gerekirse, ben de iyi bir çocukluk geçirmedim. Despot, yüzü gülmeyen, asabi bir babam vardı (Allah Rahmet Eylesin). Bu yüzden bu günden itibaren karar aldım. Artık hiç kimseye yorum yaptın mı? Yapar mısın? gibi hatırlatmalarda bulunmayacağım.

Hakkınızı helal ediniz, benden yana varsa helali hoş olsun. Maksadım kimseyi bunaltmak, yormak değil, madem bu sitede vakit geçiriyoruz. Elimi taşın altına sokup sitenin kalkınmasına yardım etmek için çırpınıyorum. Çünkü bir sitede ele alınan özgün makaleler önemlidir. Fakat o makalelere yapılan yorumlar da Google nezdinde son derece kıymetlidir. Sitenin anahtar kelimelerde serplerde hızlı ilerlemesini, arama motorlarından insanların gelmesini sağlar.

karizma_ 293
Yorumlar

4 yorum bulunmaktadır. “Sohbet Odaları 18

  1. KaRa cooook güzel aydınlatıcı makale olmuş harfi harfine doğru bütün yazdıkların, Rabbim kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın… Amin diorum söylenecek bütün kelimeleri cümleleri yazmışsin zaten kalemine sağlık…

  2. Sevgili kara gorusleriniz ve düşünceleriniz son derece yerinde sizi taktir ediyorum.basarilarinin devamını dilerim..

  3. Yine cok guzel bir konuya yer vermişsin yazdıklarınıza çok iyi katılıyorum KaRa teşekkürederim size ben bu konuda şunları söyleyeceğim evet sanal 18 yaş için uygun değildir tabikide takip edemiyoruz bunları ama çocuklarımıza uygun dille anlatmak gerektiğini düşünüyorum takip etmek gerektiğini düşünüyorum

  4. Sevgili Kara goruslerine dusuncelerine katiliyor yine helal olsun diyorum. Can alici cok yerinde bir makale olmus yine. Maalesef gunumuzun nesli her seyleri cok iyi bilen bildigini sanan gelen tehlikenin farkinda olmayan soz dinlemeyen istedigi gibi gunun icine yasiyan bir nesil. Kendine o kadar cok guvenen ama bir o kadar da hata yapan, korkusuzca daha dun tanidigi biri ile cekinmeden yalniz kalabilen oyuna dusen bir nesil..Ananin babanin isi cok zor bugun. Yalanlarin icinde yalan olmus biri ile korkmadan gelecek tehlikenin farkinda olmadan ben iyi bilirim siz cahilsiniz bu gune ayak uyduramiyorsunuz, bana akil vermeyin bu gunun insani bizleriz diyecek kadar da asi bir nesil.. Keske anlatmaya calistigimiz kulaklar da yer alsa, keske bugunun dunyasinin istedigi, gerektigi gibi zeki her durumda kendini kurtaracak akilli donanimli bir nesile helal olsun her seyin bilincinde diyerek gelecek gunlere umit ile bakabilsek..

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *