Sohbet Siteleri Badoo

Sohbet Siteleri Badoo

Sohbet siteleri Badoo, arkadaş bulma ve tanışma menşeili olarak geliştirilmiş bir sosyal platformdur. İlk olarak 2006 yılında kurularak faaliyete başlamıştır. Bu nedenle bir çok ülkede hızla yayılarak popüler bir hale gelmiştir. Başta Amerika, İspanya, İtalya ve Fransa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

<yoastmark class=

Badoo Nedir Nasıl Kullanılır?

Badoo’nun web sitesine baktığımızda basit bir arayüzden oluşmaktadır. Fakat unutulmaması gereken şey, Badoo mobil kullanıcılar için yeniden düzenlenmiştir. Bu nedenle bu siteden etkin bir şekilde faydalanmak için cep telefonunuza Badoo uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamayı Play store ve App Stüre üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Profil Oluşturun

Uygulamayı indirip kurulum işlemini gerçekleştirdiğinizi varsayıyorum. Bundan sonra profilinizi oluşturmalısınız. Kayıt sekmesine basın ve profilinizi oluşturun. Profilinizi oluştururken mutlaka profil fotoğrafınızı sisteme yükleyin. Dolayısıyla diğer Badoo üyelerinin sizinle iletişime geçmesi daha kolay olacaktır. Biyoğrafi bölümünü doldurduktan sonra, bu ağ üzerinden arayışınızla alakalı bölümü mutlaka doldurun. Kayıt kuyudat işlemi bittikten sonra profilinizden facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz. Dolayısıyla telefon numaranız vasıtasıyla kayıtlı ve onaylı bir üye olabilirsiniz.

Fotoğraf ve Albüm Oluşturun

Chat siteleri Badoo üzerinden bir çok insanın sizinle irtibat kurması için fotoğraf albümleri oluşturun. Oluşturduğunuz albüm ve fotoğrafları Badoo’ya yükleyin. Sistem tarafından size 500 fotoğraf yükleme hakkı verilmektedir. Fotoğrafların yanı sıra, videolarınızı da yükleyebilirsiniz.

Yakınlardaki Kişilerle İrtibat Kurma

Badoo’nun bu kadar popüler ve yaygın bir site olmasının en mühim niteliklerinden birisi de, size yakın olan kullanıcıları bulmasıdır. Dolayısıyla arama kriterlerinize uygun (yaş, fiziksel özellikler) kişilerle iletişime geçerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Sohbet Siteleri Badoo Üzerinden Muhabbet Etme

Badoo sohbet siteleri vasıtasıyla, diğer üyelerle muhabbet edebilmeniz için profilinize facebook hesabınızın bağlı olması gerekmektedir. Ayrıca cep telefon numaranızın da onaylanmış olması lazımdır. Hoşunuza giden birinin profiline girdikten sonra sohbet alternatifine tıklamalısınız. Bu şekilde muhabbet etmenin ilk hamlesini yapmış olursunuz. Badoo sitesinin müthiş filtreleme özelliği sebebiyle sizi rahatsız eden üyeleri engellersiniz. Bundan dolayı, sizinle kontak kurmalarının önüne geçersiniz. Sistem içerisinde sizi kimin beğendiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Bu şekilde sizi beğenenlerle harika sohbetlere dalabilirsiniz.

Sohbet Siteleri Badoo Üzerinden Fotoğraflara Puan Vermek

Badoo sisteminde fotoğraflara puan verebiliyorsunuz. Bu şekilde sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Badoo, ücretsiz bir arkadaşlık ve tanışma ağıdır. Fakat siz diğerlerinden farklı biri gibi görünmek istiyorsanız, elinizi cebinize atmanız gerekmektedir. Sistem içerisinde bir çok ücretli paket bulunmaktadır. Bu paketleri satın alarak insanların ilgisini cezbedebilir ve ayrıcalıklı bir üye olursunuz. Daha sonra amacınız neyse, ona mutlaka ulaşırsınız.

karizma_ 125
Yorumlar

3 yorum bulunmaktadır. “Sohbet Siteleri Badoo

  1. Eline emeğine sağlık KaRa…

  2. ßu Uyqulamayi iLk Duydum ßizLeri ßilqilendirdiqin iCin tSk edeRim KaRa Dai Emeqine Saqlik..

  3. Emegıne yuregıne saglık degerlı KaRa degısık bı uygulama Badoo cok eskıden beridir var.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *