Rakipsiz Sohbet

Rakipsiz Sohbet Odaları

Rakipsiz sohbet odaları, rakipsiz chat sitelerine hoş geldiniz. Konu sohbet veya chat olunca, Canlarsohbet.Net sitemizin üzerine başka bir site tanımam. Sitemizi içten ve dıştan yıkmaya çalışan rakip sitelerin bu çırpınışlarını ve hezeyanlarını gördükçe rakiplerimizin ne kadar acımasızca ve belden alta çalıştıklarını hayretle izliyorum. Karalama ve iftira kampanyaları, dedikodular her gün ayrı bir boyut kazanmaktadır. Buna benzer bir örnek vermek istiyorum. Dün site sahibi Karizma_ isimli şahıs bana whatsapptan yazdı. “Seni Başka Sitelerde Görmüşler, Bizim Bir Admine Bu Konuyu Söylemişler” dedi.

Acaba beni ne şekilde görmüşlerdi!. Sahi sohbet sitelerinde yazıştığın kişinin kim olduğunu görmek teknik olarak mümkün mü?. Kullanılan her nick bendeki beni yansıtıyor mu? Beni gördüğünü iddia eden şahıs, sadece benim kullandığım takma nicki görmüş. Yani bu demek oluyor ki, herhangi bir şahıs benim kullandığım nicknameyi alarak “A” sitesine giriş yapabilir. Dolayısıyla, benim ağzımdan yazıyormuş gibi hareket edebilir. Nitekim öyle olmuştu, bu gün sırf merak ettiğim için bahsedilen siteye başka bir rumuzla girdim ve “KaRa rumuzunu kullanan bir şahıs buraya geliyor mu” diye sordum. Evet geliyor, az önce buradaydı diye cevap verdiler.

Rakipsiz Chat Siteleri

Bendeniz yıllardır chat sohbet sitelerine giren çıkan bir kişiyim. Gerek davranışlarımda, gerek söz ve yazılarımda her zaman tutarlı bir profil göstermeye gayret ettim. Hiç kimseyi kendime bir rakip veya bir hasım olarak görmedim. Zaten sanal dünyada meydana gelen restleşmeler, kavgalar, gürültüler hep beni güldürmüştür. Bazıları bu konuda adeta level atlamış.  “Seni Evinden Alacağım”, “Ev Adresini Öğrendim, Bekle Geliyorum”. “Evine Bomba Atacağım” gibi akılla izanla bağdaşmayan tehditlerde bulunmaktadır. Tabi çok erkeksin ya, klavye arkasından yazmak, rakip sandığın kişilere boş yapmak senin için çok kolay. Samimiyetimle söyleyeyim bunların alayı bana göre kolpa geçinen, evinden çıkarken salavat çeken kişiliği bozuk şahsiyetlerdir. Acaba sen hiç yaptığın dışkının üzerinde sinek öldürdün mü?.

Chat sitelerinin durumu ortada. Her türlü ayak oyununu mübah sayan, rakipsiz chat yapmak uğruna rakiplerini bertaraf etmek için çeşitli hilelere başvuranların dünyasına hoş geldiniz. Rakipsiz sohbet odalarında asanlar, kesenler, biçenler, içenlerin son halini görmek için sitemizden ayrılmayın.

karizma_ 229

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *