Hemen Sohbet

Hemen Sohbet Sitesi

Hemen sohbet yapmak için acele edenlerin ilk durağı canlarsohbet.net sitesidir. Hemen yani alel acele chat yapmak isteyen ve çok fazla zamanı olmayan kullanıcılarımız site içerisine girmek için site kapısında uzun kuyruklar oluşturmaktadır. Hemen chat sitemiz tamamen ücretsiz olduğu için kullanıcılardan herhangi bir beklenti içerisine girmemektedir. Diğer sitelerdeki sıkıcı üyelik işlemlerinden, sürekli ücret talep eden sistemlerden canı yanan bir çok insan canlarsohbet sitemize gelmektedir. Bizler site yönetimi olarak herkesin rahat bir şekilde sohbet etmesi için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya devam ediyoruz. Hemen sohbet etmek istiyorsanız, elinizdeki mobil telefonlarla daha fazla avantajdan yararlanabilir, gittiğiniz her yerden sitemize rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Hemen Sohbet

Hemen Sohbet

Hemen ve Hızlı Chat Yapmanın Dezavantajları

Bazen chat siteleri içerisinde hızlı iletişim kurmaya çalışan, ard arda otomatik yazıları ekrana gönderen kişilere rastlarız. Bunlar chat sitesinden çıktıktan sonra ne söylediklerini, ne aktardıklarını hatırlamakta güçlük çekerler. Gergin ve heyecanlı insanlar, bilgilerini karşı tarafa anlatmak istediğinde konuşma hızının temposunu artırmaya başlarlar. Konuşma bitiminde ise sırtında yük taşımış gibi yorgun ve bitkin düşerler. Güzel kardeşim hayırdır arkandan atlı falan mı kovalıyor ? Makinalı tüfek gibi ard arda kelimelerini sıralarsan benim seni anlamamı bekleme. Hem acele işe şeytan karışır. Tane tane anlat dinleyelim. Ağzından çıkanlardan meal çıkartmaya çalışmak beni de yoruyor.

Sevgili arkadaşlar bazen makalelerimde yukarıdaki örnekteki gibi, sanki birisiyle konuşuyormuş gibi bir havaya giriyorum. Bunlar yazar olmanın cilveleri diyelim. Neyse biz konumuza geri dönelim. Hemen sohbet etmek isteyen arkadaşlara dikkat ettiğimizde bir çok kelimeyi yuttuklarını, yuvarladıklarını görmekteyiz. Bazıları kelimeleri ardı arkasına ekleme, uydurma yaparak devam etmeye çalışır. Ah be güzel kardeşim senin kelimenin başlangıcı neresi, ortası neresi, bitişi neresi ? Bir de konuşan kişinin aksanı bozuksa onu anlamanız mümkün değildir. 

İster gündelik hayatta hızlı konuşan bir kişi olun, isterseniz chat sitelerinde hızlı chatleşen birisi olun. Karşınızdaki kişiyi olumsuz yönde etkileyebilirsiniz. Çünkü bana göre çok hızlı konuşan birisi mutlaka gergindir, kendine güveni yoktur veya bir şeyler saklıyor olabilir. Yani bende iyi intibalar bırakmaz. Hemen sohbet konusunun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sohbet odaları ekibi olarak hepinize sağlıklı günler dilerim.

karizma_ 240
Yorumlar

7 yorum bulunmaktadır. “Hemen Sohbet

  1. Hemen sohbet etmek icin CanlarSohbet.net sitesini tercih eden tum canlara yurekten tskler..

  2. Kalemine sağlık KaRa

  3. Bizden tehcih ettiginiz icin tesekkurler

  4. Kalemine sağlık KaRa

  5. İyiki canlarsohbetteyiz

  6. Kara kalemine sağlık

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *