Canlı Sohbet

Canlı Sohbet Nedir ?

Online chat veya ingilizce adıyla Live Chat, gerçek insanları online olarak birbiriyle buluşturan bir araçtır diyebiliriz. Canlı chat sayesinde siteye giren kullanıcılar anlık olarak birbiriyle görüşerek bir takım meselelerin çözüme kavuşmasını hızlı bir şekilde sağlarlar. Canlı görüşme esnasında cevaplar ve sorular hızlı bir şekilde karşılıklı aktarılır. Bu şekilde de çözüme ulaşmak daha kolay ve hızlı olmaktadır. Türkiye de canlı sohbet denilince akla ilk olarak sohbet siteleri gelmektedir. Fakat işin aslı öyle değildir.

Genel anlamda canlı sohbeti bir çok şirket müşterileriyle irtibat kurmak için kullanmaktadır. Bu nedenle ingilizce Live chat adı verilen bu uygulama bir sohbet robotunu andırmaktadır. Zamanımızın internet çağı olması münasebetiyle bir çok insan gerçek zamanlı yani online bir katılım istemektedir. Bu katılımın neticesinde acil olarak teknik destek istemektedir. Fakat canlı chat her sitede uygun değildir. Site alt yapısının bu uygulamaya uyumlu olup olmadığı tespit edilmelidir.

karizma_ 250
Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “Canlı Sohbet

  1. Emeğine yüreğine kalemine sağlık sevgili KaRa. Teknik olarak ta anlatmisin çok güzel bir makale olmuş.
    Bizde sohbet etmeye çalışıyoruz işte. Doğrularımı da vardır yanlislarimizda ama bilerek yanlış yapmamaya çalışıyorum ben.İyiki buraya gelmişim sizleri tanımışım.Hepiniz bana gayet saygılı davranıyorsunuz.Benim kahrımı çekiyorsunuz.Ben kendimi biliyorum.Zor bir insanım ben buna rağmen bana katlanması beni buraya daha çok bağlıyor.Canlar ailesine sırf bu yüzden bile teşekkür edilir.
    Bende bana gösterdiğiniz ilgi ve sabır için canlar ailesine teşekkür ediyorum.
    Sizleri seviyorum….

  2. Kolay kullanımı ile sıcacık samimi platform isteyenler canlarsohbet.net te buluşmak umuduyla.Seçeneklerimden 1 ide radyo kanalı aracılığıyla şarkı dinlemek veya istek parçaları dinleyenlere iletmek.Kara bilinçlendirici bu yazı için çok teşekkür ederim.Monotonluktan kurtulmak adına harika 1 ortam..tavsiyemdir..((:

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *