Esohbetim Com

Esohbetim Com

Esohbetim com, esohbetim.com esohbet chat arkadaşlık sitesi, canlarsohbet.net sitesinin alt kadrosunda yayın hayatına başlamış ve kullanıcılarını beklemektedir. E chat veya alfabedeki başka harfler kullanılarak kullanıcı kitlesine hitab etmeye çalışan diğer chat sitelerine atıfta bulunmak bize nasip oldu. Sizlerin de gördüğü gibi bir çok site, başka sitelerin isimlerini, başlıklarını kullanarak konular açmakta ve google sayfalarında ön sıralara geçme gayretine girmektedir. Emeğe saygısı olmayan, başarılı olmak için her türlü kirli tezgahı sergileyen site sahiplerini sizlerin takdirine sunuyorum.

E-Sohbet Nedir ?

E-sohbet veya Esohbetim.com, dünya üzerinde yaşayan internet tutkunlarının rastgele veya random chat yapmasına imkan tanıyan bedava sohbet odasıdır. Bildiğiniz gibi canlarsohbet.net içerisinde açtığımız çok çeşitli sohbet odaları vardır. Siteye giren kullanıcılar kendi şahsi hesaplarını oluşturarak misafir olarak bu odalara katılım sağlayabilirler. Üye olmak veya hesap açmak istemeyen kullanıcılarımız için herhangi bir mecburiyet yoktur. Misafir olarak da ücretsiz şekilde chat yapabilirsiniz.

Esohbet sitesine giren kullanıcılar eğitim düzeyi yüksek ve bilinçli kişilerdir. Bu nedenle herhangi bir kişiyi rahatsız etmediğiniz müddetçe, chat sohbet sitesinde aradığınız tüm soruların cevaplarını rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu sitelerde kimlerin online olarak chat yaptığını anında görebilirsiniz. Etkileşime girdiğiniz bir kullanıcıyla muhabbete başlamak istiyorsanız, özel odalarda birebir chat yapabilirsiniz.

Esohbetim.Com Sitelerine Nasıl Bağlanırım ?

E sohbet sitesine girmek için farklı bir yol aramanıza gerek yok. Normal bir chat sitesine bağlanır gibi rahatlıkla bağlanabilirsiniz. Site içine girdikten sonra hangi sohbet odasında muhabbet etmek istiyorsanız seçebilirsiniz. Bu sistemin en büyük kolaylıklarından birisi de kendinize ait bir sohbet odası oluşturmanızdır. Oluşturduğunuz odanın bağlantısını paylaşarak diğer odalardan farklı kullanıcıları davet edebilirsiniz. Odanıza katılım arttıkça odanın yöneticisi ve moderatörü olarak kendi kurallarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Son zamanlarda bu esohbet sitesi hakkında epey şikayetler duymaktayım. Site yöneticileri, oda kiralama karşılığında üyelerden yüklü miktarda kiralar istiyormuş. Aylık 400 veya 500 lira para talep ettikleri her tarafta konuşulmaktadır. Bu yüzden bu tür sitelere girerken biraz daha dikkatli olmanızda fayda var diye düşünüyorum.

karizma_ 235

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *