Hazan Sohbet

Hazan Sohbet Odaları

Hazan sohbet odaları, Hazan Chat siteleri www.hazansohbet.com sitelerini açmanın haklı gurur ve sevincini birlikte yaşıyoruz. Hazan sohbet sitemiz adından da anlaşılacağı gibi belli bir olgunluk ve kemalat seviyesine ulaşmış insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Şu geçici dünyaya gelmiş insanoğlunun doğumdan ölüme kadar olan yaşantısını mevsimlere benzetecek olursak, çocukluk yıllarını İlkbahara, gençlik yıllarını Yaz mevsimine, Kış mevsimini ise Hazan yani Sonbahara benzetebiliriz. İlkbahar mevsimi ilk başlangıç olduğu için oldukça hoştur, insana neşe ve sevinç verir. Hazan mevsimi ise insana olgunluk, vakur, heybet kazandırır. Sürekli ve sonsuz bir döngünün bilgisini tekrardan hatırlatır.

Hazan Sohbet Chat Siteleri

Hazan Chat Sitelerini açmamızın nedenlerinden birisi de, belirli bir yaşı geçmiş insanların bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilmektir. Yaş kriteri ele alındığında tıpkı diğer odalarımız 35 yaş üstü sohbet veya 100 sohbet odalarına çok benzese de Hazan sohbet odalarında yapılan seviyeli muhabbetler bu odayı diğerlerinden daha popüler hale getirmiştir. Hazan mevsiminin ilk gelişini Eylül ayı başlatır, Ekim olgunlaştırır, Kasım, Aralık, Ocak ayları ise sessizce toprağın bağrına gömer. Aslında Hazan mevsimi sürekli İlkbahara rakip gibi gösterilse de bu doğru değildir. Çünkü yaz boyunca unutulan yağmurların tekrar toprakla buluşmasını sağlar, ağaçlara sarı, kırmızı ve kahverenginin çeşitlerinden oluşan bir renk cümbüşü sağlar.

Hazan sohbet odalarına giren insanların bazıları yoğun depresif duygularından arınmak isterler. Çünkü belli bir yaş sınırını çoktan aşmış, ununu eleyip eleğini duvara asmıştır. Hazan mevsiminin meydana getirdiği hüzün, bu olgun insanlarımızı daha çok etkilemektedir.

Mevsimlerin insan psikolojisi üzerine etkilerini bilmeyen yoktur. Bu yüzden özellikle Hazan ve Kış mevsimlerinde yaşlı insanlar daha üzüntülü ve depresiftir. Bir çoğu da bu mevsimlerde içine kapanarak dış dünyaya yanıt vermek istemezler. Bu yüzden özellikle belirtmek istiyorum ki, canlarsohbet.net sitemize gelen yaşlı insanları üzecek, kıracak davranışta bulunanlara karşı müsamaham kesinlikle yoktur. Bu insanların sohbet etmeye, gerçek dünyada ve sanal dünyada sevgiye, ilgiye, şefkate ihtiyacı vardır. Bu insanlarımıza karşı lütfen nazik ve sevecen olalım.

Yaşlı insanlarımızın çoğunluğu bu mevsimlerde düşme, üşüme, hasta olma gibi kaygılar nedeniyle dışarıya çıkmamaktadır. Bu nedenle evde kalan bu sevilesi insanlar, yalnızlıklarını gidermek amacıyla hazan sohbet odalarına gelmektedir. Lütfen sevgi ve saygıda kusur etmeyelim.

karizma_ 250
Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “Hazan Sohbet

  1. Merhaba KaRa teşekkürederim önce yazmış olduğun yazı için benim bu konuda yazacağım şudur yaş mekan sohbet ne olduğu önemli değildir önemli olan bulundun yerde mutlu huzurlu olup sohbet yürütmektir

  2. Sevgili KaRa önce yazdığınız yazıyı yaşım itibari ile ilgiyle okudum.Emegine sağlık. Bizleri ne güzel betimlemissiniz maşallah.Tabiiki yaşı ne olursa olsun insanlara saygılı davranmaliyiz.Ozaman bizde saygı görürüz diye düşünüyorum. Önemli olan seviyeli aklı başında konuşup eğlenmek ve kaliteli vakit geçirmek. Ayrıca yeni kanalımız hayırlı olsun.saygi ve sevgiyle kalınız….

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *