Amerika Sohbet

Amerika Sohbet Odaları

Amerika sohbet odaları, Amerika chat sitelerine olan ilgi günden güne artmaya devam ediyor. Bunun nedeni ise Amerika’nın şu anda dünyanın en büyük güçlerinden birisi olması. Askeri, ekonomik ve kültürel yönden gerçekten güçlü bir ülke. Düşünün Amerika’da bir kasırga olsa veya bir banka batsa, onun rüzgarı bizim Türkiye’nin ekonomisini çökertmeye yetiyor. Sözde Nato üyesi ve müttefikimiz olan ABD, maalesef düşmanca ve hasmane tavırlarla her fırsatta Türkiye’yi çökertmeye çalışıyor.

Buna en büyük önek F35 savaş uçaklarının satışı konusunda ülkemize sürekli rampa yapması yani işleri yokuşa sürmesi. Amerika’nın ülkemize karşı daha vahim hasmane tutumlarından birisi de, IŞİD teror örgütü ile mücadele etmek adına, ülkemizin güneyinde yuvalanan PKK, YPJ, YPG veya adı her ne olursa olsun çeşitli teror örgütlerine tam destek sağlaması. Ülkemize F35 satışını engelleyen bu iki yüzlü ülke, teror örgütüne helikopter hibe edecek kadar maalesef alçalmış durumda.

ABD Chat Siteleri

Tüm bunlara rağmen Amerika’ya olan ilgi ve Amerikan rüyası insanların zihinlerini meşgul etmeye devam ediyor. Bir çok insan “Ah Bir Gün Amerika’ya Gitsem”, “Amerikan Vatandaşı Olsam” gibi hayallerle yatıp kalkıyor. İnsanların bu hayal ve ümitlerine duyarsız kalmak istemedik. Canlarsohbet.net sitesi olarak “Sen Amerikaya Gidemiyorsan, Amerika Sana Gelsin” sloganı ile Amerika sohbet odalarını an itibariyle aktif etmiş bulunmaktayız. Belki hayallerinize tam cevap veremeyebiliriz ama, en azından sitemiz içerisinde kendinizi Amerika’da hissedebilirsiniz. Biraz saçmalamaya başladığımın farkındayım, ama sizler de bu yaşlı yazarı lütfen idare edin.

Chat Odaları Neden Tercih Ediliyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu büyük ve fırsatlar ülkesinin adını dahi duymak yetiyor. Gün içerisinde binlerce kadın, erkek canlarsohbet.net bünyesinde açılan Amerika sohbet odalarına giriş yapıyor. Ayrıca tüm site genelinde olduğu gibi Amerika sohbet siteleri tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak hizmet veriyor. Sitemiz içerisinde hem gurbetteki Türklerle, hem de Amerikan vatandaşları ile, Meksikalılarla, Zencilerle, Beyaz Irka mensup insanlarla muhabbet edebilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda açtığımız İngilizce Sohbet odalarında da, Amerika sokaklarında yani sokak jargonunda konuşulan İngilizceyi pratik yaparak kolayca öğrenebilirsiniz.

Amerika Sohbet Odalarının Avantajı Nedir?

Sohbet odaları kullanmasını bilene son derece avantajlıdır. Sadece kuru laklak yapıp gevezelik yapanlar sohbet odalarından kafası şişmiş olarak ayrılır ve bir şey anlamaz. Yeni insanlar tanımak ve onlardan bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bu odalarda geçen zamanı kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ayrıca bu odalara girmek için 18 yaş ve üzerinde olmanız gerekmektedir. Online Amerika chat sitelerine girmek için herhangi bir maliyete, üyeliğe veya form doldurmaya gerek yoktur. Sanal dünyadaki bir çok sohbet sitesi kullanıcılardan sürekli para talep ederken, canlarsohbet.net sitesi tek kuruş almadan hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca kişisel güvenliğiniz ve bilgileriniz, Canlarsohbet.net mühendislerinin özel olarak geliştirdiği bir yazılım ile garanti altına alınmaktadır.

Amerika Sohbet Odalarına Nasıl Kayıt Olunur?

Telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden Amerika chat sistemine kayıt olmak çok kolaydır. Kayıt dediğimiz olay yanlış anlaşılmasın, sadece sizi yansıtacak bir nickname ile giriş ve bu nicknamenin site içerisinde /ns register şifreniz info@canlarsohbet.net  komutuyla kayıt altına alınmasıdır. Bu işlemlerden sonra; otobüste, trende, tramvayda, özel araçlarda, herhangi bir piknik alanında rahatlıkla sitemize giriş yapabilirsiniz. Elbette bu giriş için mutlaka bir internet bağlantınız olması şarttır.

karizma_ 187
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Amerika Sohbet

  1. BaZeN iNsaN biRiNe iHtiYaç DuYaR.ArKasıN da daĞ giBi Dursun diYe BiR YaNlışı OlduĞuN da BirŞeyLer ÒgretsiN diYe içi doLup TaştığıN da OmuzuNu Ona YaslasıN diYe.BaZeN inSaN bIriNe ihTiyaÇ duyAr SedeCe seviLmek içiN değiL biR oluP TamamLanMak içiN.Burası da öyLe bir Yer İşTe SıCaCıK GöNüLlerin olduGu biR aiLeNiN SaNa NasıL YakLaştıGıNı GösTerdiGi biR yER BizLer çOk mUtluYuz Sen de MutlU olMak ıstiyoRsaN GeL…

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *