Gevezesohbet

Gevezesohbet Odaları

Geveze sohbet, gevezelerle chat, gel biraz gevezelik yapalım gibi klişeleşmiş sözlerin arkasında aslında insanların dertleşme, moral arama, sıkıntılarından kurtulma gibi doğal ve insani ihtiyaçları vardır. Tüm bu ihtiyaçları karşılamak babında, gevezesohbet odalarını hizmete açmış bulunmaktayız. Türkiye ve dünyada bir çok insan, canlarsohbet.net bünyesindeki geveze odalarını kullanmaktadır. Eğer sizler de ufkunuzu genişletmek, yeni platformlara giriş yapmak istiyorsanız canlarsohbet.net sohbet ortamı sizlere bu imkanı sağlayacaktır.

Gevezesohbet

Gevezesohbet

Geveze Chat Siteleri Güvenli mi?

Geveze chat sitelerinin ve diğer sitelerin, hatta internetin güvenli olduğunu söyleyemem. Sevgili arkadaşlar internete bağlandığınız andan itibaren kesinlikle güvende değilsiniz. Çünkü hiç bir şekilde gizliliğiniz, mahremiyetiniz mümkün değil. Hiç bir sitede iz bırakmadan, ip numaranızı gizleyerek dolaşamazsınız. Bazı aklı evveller diyorki, efendim ben VPN kullanıyorum, yok proxy kullanıyorum ipimi gizleyip rahatça dolaşıyorum. Siz bu masalları benim külahıma anlatın. Fakat tüm bu risklere rağmen her gün yüzlerce kişi gevezesohbet odalarını ziyaret etmekte, ihtiyaç duyduğu insani ilişkiler arayışına devam etmektedir. Çünkü başka türlü insanların sosyalleşmesi, bir arkadaş, partner ya da sevgili bulması mümkün görünmemektedir.

Geveze Sohbet Odalarında Kaç Kişi Var?

Canlarsohbet.net sitemiz içerisinde irili ufaklı bir çok oda bulunmaktadır. Büyük odalarımızda sohbetin seyri başdöndürücü bir şekilde devam ederken, ufak odalarımızda daha sakin ve seviyeli muhabbetlere rastlanılmaktadır. Şu anda en büyük gevezesohbet odamız 30 kişiden müteşekkildir. En küçük odamız ise 6 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Diğer chat siteleri arasında bu oda sayıları ve kapasiteleri değişiklik gösterebilmektedir.

Geveze Sohbet Odasına Girmeli miyim?

Geveze sohbet odası gerçekten görülüp gezilmesi gereken müstesna odalardan biridir. Çünkü bu odada yurdun dört bir yanından toplanıp bir araya gelmiş gevezeleri tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Sitemizin ünü uluslararası bir boyut kazanmıştır. Bu nedenle farklı ülkelerden bir çok geveze sitemizi tercih etmeye başlamıştır.

Geveze Mobil Sohbet

Teknolojinin hızla gelişmesi, ANDROİD, İPHONE, TABLET v.b. cihazların tercih edilmesi nedeniyle, eski nesil masaüstü bilgisayarlar ve laptoplar ikinci planda kalmıştır. Bunun neticesinde geveze mobil sohbet uygulamaları daha da ivme kazanmıştır. Bu mobil cihazlar vasıtasıyla Türkiye, hatta dünyanın herhangi bir yerinde ikamet eden başka bir gevezeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Elinizde bulunan tüm akıllı cihazlarla canlarsohbet.net sitemize girebilir, geveze insanlarla gönül rahatlığıyla chat yapabilirsiniz.

Geveze Sohbet Kanunlara Uygun mu ?

Canlarsohbet.net sitesi olarak kanunların dışında illegal hiç bir olaya imza atmayız. Bu nedenle Geveze sohbet odalarımız kanunlara uygundur. Bir şahısla özel pencerelerde yaptığınız gizli ve mahrem bilgilere kesinlikle üçüncü şahısların teması mümkün değildir. Çünkü canlarsohbet.net sitemiz özel bir şifreleme yöntemiyle kişilerin muhabbetlerini güvence altına almıştır. Sitemizde ikinci ve üçüncü şahıslarla yaptığınız muhabbetler kesinlikle alakasız kişilerle paylaşılmaz. Sadece devletin resmi makamlarından soruşturmaya esas bilgi istenirse gerekli bilgiler paylaşılır.

karizma_ 290
Yorumlar

13 yorum bulunmaktadır. “Gevezesohbet

 1. Kara emegine saglik kankamm

 2. Kara kalemine saglik

 3. Kara emegine saglik

 4. Kara yuregine saglik

 5. Aile ortaminiz icin tesekkurler

 6. Kara emegine saglik

 7. Degerli dostum KaRa seni canlar sohbet te gormek cok guzel

 8. KaRa emegine saglik kardesim

 9. Kara emegine saglik

 10. Kara emegine sağlık

 11. kara her zamanki gibi süper konulara değinmişsin kutlarım senin le aynı ortamda olduğum için mutluyum kalemine sağlık iyi ki varsın saygılar…

  • Eyvallah Ezel önceki sitede olduğu gibi makalelerimi okuyor ve usanmadan yorum yapıyorsun. İyi ki seni tanımışım, iyilik ve güzellikler senden ayrılmasın inşallah.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *