Alevi Sohbet Odaları

Alevi Sohbet Odaları

Alevi sohbet odaları, alevi chat siteleri içerisinde tüm illerden, kültürlerden, ideolojilerden ve yaşam formlarından bütün herkesi canlarsohbet.net sitemize bekliyoruz. Sitemiz adından da anlaşılacağı üzere canlarla sohbet etmek için açılmıştır. Fakat sitemize alevi kardeşlerimiz geldiği gibi, sünni kardeşlerimiz de hayli ilgi göstermektedir. Bu meyanda sohbet odası içerisinde teoloji, İslam hukuku, sosyal ve ailevi meseleler, bilimler, inançlar arası felsefi tartışmalar ve daha bir çok konuda içerikleri bulabilirsiniz. Siz ne hakkında tartışmak veya konuşmak istiyorsanız mutlaka o doğrultuda bir içeriğe rastlayacaksınız. Aleviliğin dünü, bugünü ve yarını, aleviliğin kökeni, bir alevinin yaşam felsefesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizden ayrılmayın. Ayrıca alevi sohbet odamızda bulunan bilgili kardeşlerimiz tarafından soru/cevap şeklinde bir çok konuya açıklık getirilmektedir.

Alevi Chat Siteleri

Bundan böyle, Alevi sohbet odaları içerisinde yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Bu doğrultuda alevi sohbet sitemizi kullanan bir çok insana rastlayabilirsiniz. Alevilerle sohbet etmek için mobil cihazlarla son derece uyumlu ve senkronize olan sitemizi kullanmaya başlayın. Aynı çatı altında toplanan bireylerin fikir alışverişinde bulunarak birbirlerini daha yakından tanıdıklarına şahit olduk. Bağnaz fikirli bir çok insanın canlarsohbet.net sitemiz içerisinde ikna olduklarını yakından müşahade ettik. Bu doğrultuda her zaman ilgileneceğiniz enteresan konulara, faydalı diyaloglara şahit olma şansınız oldukça yüksektir. Diğer chat sitelerinin aksine, sizlere daha iyi bir sohbet deneyimi sunmak için site yönetimi olarak canla başla çalışıyoruz.

Alevilerle Sohbet Etmek ve Alevi Arkadaş Bulmak

Türkiye’de tahminlerin ötesinde, bilimsel araştırma ve çalışmalar neticesinde yaklaşık 5 milyon alevinin yaşadığı bilinmektedir. En yoğun alevi nüfusunun yaşadığı yerlere şöyle bir baktığımızda; İstanbul, Tunceli, Bingöl, Elazığ, Malatya, Bitlis, Hakkari, Muş, Sivas, Tokat, Amasya, Yozgat, Çorum, Kahramanmaraş, Hatay, Van gibi illeri sıralayabiliriz. Bu nedenle en popüler sohbet odaları arasında alevilerle sohbet odaları yer almaktadır. Alevi chat siteleri içerisinde saatlerce sohbet eden, günün ilk ışıklarına kadar muhabbeti kesmek istemeyen bir gruba rastlayabilirsiniz. Çünkü canlar sohbet sitesi içerisinde yeni insanları tanımak, yeni arkadaşlar bulmak oldukça hoş bir deneyimdir. Sizlerin rahatı ve huzuru için site yönetimi olarak spama ve tacizlere karşı sürekli teyakkuz halindeyiz.

Bildiğiniz gibi, sosyal paylaşım platformları hızlı bir şekilde yükselmiştir. Dolayısıyla bu yükseliş sohbet sitelerinin işleyişine balta vurmuş gibi görünmektedir. Buna rağmen, hala zamanını chat sitelerine ayıran milyonlarca insandan bahsedebiliriz.

karizma_ 281
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Alevi Sohbet Odaları

  1. Emegine yüreğine kalemine sağlık sayın KaRa.
    Bu makalede çok güzel olmuş.Alevi kardeşlerimizi de anlatan bir makale
    Her ne kadar Alevi olmasam da Alevileri çok severim.Okumaya ilme bilime önem veren insanlardır.Alevi köyünde çalıştım.Diywbilirimki meslegimin en güzel yıllarını orda yadadim.Ben onlar için öyle değerliydin ki… Tayinimi bile durdurdular. O köyü çok özledim. Onları da burdan hasretle yadederken selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Bir dahaki makalede buluşmak dileğiyle hoscakal….

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *