35 Sohbet Odaları

35 Sohbet Odaları

35 sohbet odaları kullanıcıların yoğun ısrar ve istekleri sonucunda nihayet açılarak faaliyete başladı. 35 Chat sitelerini neden açtık diye bir çok kullanıcının merak içerisinde olduğunu görmekteyiz. 35 yaş genel olarak insan yaşamını ikiye bölen bir rakam olarak simgesel anlam taşımaktadır. Yoksa 35 rakamının diğer rakamlardan herhangi bir farkı ve özelliği yoktur. Çevremizde bir çok kişiyi görürüz, eyvah 35 yaşıma bastım ömrümün yarısı gitti tarzında hayıflanmalar duyarız. Yapılan araştırmalarda da bu yaşa gelen kişilerin kendilerini ihtiyar hissettiğini, hayatın monotonluğundan bıktıkları sonuçları çıkmaktadır.

35 Sohbet Odaları

35 Sohbet Odaları

Canlarsohbet.net sitemize sürekli gelen insanların yaş profiline baktığımızda, bir çoğunun 35 yaş sınırını çoktan geçtiğini görmekteyiz. Şimdi bu makaleyi okuyan ve bizi sürekli takip eden kullanıcılarımız “Yahu Kara Atanları Çok Gördükte, Senin Gibi Desteksiz Atanı Hiç Görmedik” diyebilirler. Sevgili okuyucularım ben site yazarı olarak yazılarımda kendi şahsi görüşümü ve kanaatimi paylaşmaktayım. Benim kimsenin yaşıyla, başıyla, işiyle vs. alakam yoktur. Yani demem o ki, yazılarım sadece kendimi bağlar. Neyse biz konuyu dağıtmadan devam edelim.

Canlarsohbet.net sitesi olarak site sahibi karizma_beyin bilgisi dahilinde +18 yaş grubundan başlamak üzere her yaş grubuna ait sohbet odalarını açma kararını almış bulunmaktayız.

35 Sohbet Odaları Hakkında İlginç Söyleşiler

Yakın çevremde bulunan insanlara hangi yaşında iyiydin, hangi yaşını beğeniyordun gibi ilginç sorular yönelttim. Bunların çoğunluğu gençlik yıllarını beğendiklerini söylediler. Gençlik yıllarında “Kelebek Gibi Uçtuklarını, Arı Gibi Soktuklarını” veya 5 kilometre koşuyu bilmem kaç dakikada koştuklarını, iki torba çimentoyu 4 ncü kata çıkardıklarını söylediler. Fakat 35 yaşına gelen bir insan artık her şeyin zirvesine ulaşmış, kendinden emin bir profil sergilemektedir. Çünkü kişisel gelişimini tamamlamış, mesleki yönden kendini geliştirmiştir. Fakat artık kendisinin yaşlandığını hissetmekte ve yalnızlık döngüsüne düştüğünü kabul etmektedir. Kadınlarda ise bu durum biraz farklıdır. Bu yaşa erişen kadın kendisini sıkıcı ve tekdüze hisseder.

35 yaş, hem erkeğin, hem de kadının yaşamında bir dönüm noktasıdır. Kabul edilse de edilmese de artık bu yaşa gelen kişi yaşlanmaya başlamıştır. Bazı çalışan kadınlar ise, 35 yaşından sonra acaba çocuk doğurabilir miyim? diye kara kara düşünmeye başlamaktadır. Çünkü bir taraftan çocuk sahibi olma düşüncesi, diğer yandan ağır ekonomik şartların ağırlı insanları bir çıkmaza sokmaktadır.

KaRa kalemimle yine ruhunuzu kararttım galiba değil mi ? Yahu KaRa bu 35 yaşla alakalı hiç mi güzel bir haberin veya sözün yok? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çok değerli müdavimlerim, insan her yaşta güzeldir. Yeter ki insanlığınızı ve özünüzü kaybetmeyin. Bu yaşa erişen kişi artık rahatlıkla adamla şalgamı birbirinden ayırt edebilir. Daha mantıklı düşünüp kesin kararlar verebilir. Kolay kolay tongaya ve tuzaklara düşmez. Sohbet odaları olarak bir makalenin daha sonuna geldik. Kanalımız genel olarak yaşlılardan oluştuğu için, bu makale isabetli oldu diye düşünüyorum.

karizma_ 199
Yorumlar

Hakkında bir yorum “35 Sohbet Odaları

  1. Slm KaRa bence her yaşın güzelliği vardır diye düşünüyorum yaş takıntım olmadi ama sağlık temiz huzurlu yaşamak daha iyidir diye düşünüyorum ben konu için teşekkürederim

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *