Düzgün Sohbet Siteleri

Düzgün Sohbet Siteleri

Düzgün sohbet siteleri, doğru düzgün chat yapmak, internet ortamında düzgün bir insanla karşılaşmak mümkün müdür?. Bunların cevaplarını hep birlikte arayacağız inşallah. Öncelikle düzgünlükten kastımız ve beklentimiz nedir?.  Acaba düzgünlük kişiye, bulunulan ortama, şartlara göre şekillenebilir mi?. Bence şekillenemez, düzgünlük her şart ve durumda tezahür eder. Eğer bir insanın mayası temizse, nereye giderse gitsin düzgünlüğünden taviz vermez. O halde düzgün insanın tarifini yapmaya başlayalım.

Düzgün bir insan her zaman doğru düzgün ve prensip sahibidir. Hayata karşı belirli bir duruşu olan ve sonuna kadar bunu savunan insandır. Düzgün insanlar asla başkalarının arkasından iş çevirmez, özü sözü birdir. Fakat bu tür insanların maalesef nesli tükenmek üzeredir. Çünkü çevremizde gördüğümüz bir çok insan, gelişen şartlar karşısında eğilip bükülmekte, bukalemun gibi renk değiştirmekte, dansöz gibi kıvırtabilmekte, menfaatleri söz konusu olduğunda anında arkadaşını satabilmektedir!.

Ahlaktan, onurdan, erdemden, şeref ve haysiyetten yoksun olan bu tür insanlara hem gerçek hayatta, hem de sanal chat siteleri içerisinde bolca rastlayabilirsiniz.

Doğru Chat Siteleri

Düzgün sohbet sitelerinin en büyük avantajlarından birisi de tamamen ücretsiz olmasıdır. Bu nedenden dolayı buralarda kendinize mukayet olduğunuz taktirde  kaybedecek bir şeyiniz yoktur. Ayrıca çok renkli insanlarla tanışmanız olasıdır. Fakat sizler de takdir edersiniz ki; sohbet amaçlı açılan bir çok sitenin güvenilirliği tartışma konusudur. Çünkü buralarda zaman harcayan bazı kişiler sizleri dolandırabilir, ihmalinizden dolayı verdiğiniz bilgileri size karşı kullanabilir.

Online sohbet sitelerinde kurulan iletişimlerin bir çoğu oldukça aldatıcıdır. Tanımadığınız kişiler sizi mutlaka yanıltabilir, gerçekleri örtbas edebilir, sizlere farklı bilgiler vererek güveninizi kazanmaya çalışabilir. Düzgün insanlarla sohbet etmeye başlamadan önce, gayenizin ne olduğunu bilmelisiniz. İlk başlarda “sosyalleşme ihtiyacımı karşılamak için girdim” şeklinde masumane bir gerekçe gösterebilirsiniz. Fakat bu masumiyet sizin bir takım tatsız olaylarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Düzgünlük ve düzgün sohbet siteleri hakkında bazı yüzeysel bilgiler vermeye çalıştım. Eğer sizler de, gerçek hayatta hiç arkadaşım yok diyorsanız, içime kapanığım ve utangaçım diyorsanız, Canlarsohbet.net sitemize göz atmanızda fayda var diyorum. Günün her saatinde yerli ve yabancılarla sohbet edebilirsiniz. Hiç bir şekilde gerçek kimliğinizi açıklamak zorunda değilsiniz. Anonim olarak sohbetlerinizi yapar, sonra da sohbet odasını kapatıp hemen çıkabilirsiniz.

karizma_ 250
Yorumlar

3 yorum bulunmaktadır. “Düzgün Sohbet Siteleri

 1. Merhaba KaRa yazin icin teşekkürederim seviyeli güzel sohbet ortamların severim saygılı aile gibi hissettiren ortamı severim günümüz yarısı bellide bu ortamlar yeri geliyor geçiyor o yüzden ortam çok önemlidir bence güzel bir konu olmuş gerçekten seviyeli bir yer neşe bulduğun yer önemlidir hayat böyle değilimdir gittiğin ortam önem vermezmiyis sanal böyledir

 2. hakanist@hotmail.com

  Nisan 2, 2023 saat 6:02 pm

  Arkadaşlar burda inanın mukkemel bir ortam var insanları hoş görülu mukkemel ötesi bir insan topluluğu var siz değerli dostları bir arada görmek güzel teşekkür ederim

 3. Selamlar;
  Düzgün insanın tarifini çok güzel yapmışsınız da nerde bulacağınız yazmamışsın.
  Ara ara bulamadım ben hoş belki bende kimilerine göre Düzgün değilimdir. Karşımdaki kişinin beklentisi doğrultusunda hareket etmezsem Düzgün olmuyorum zaten.Bunun farkındayım. Allahim hepimizi Düzgün insanlarla karşılaştırsın.
  Emegine yüreğine kalemine sağlık KaRa …..
  Not : önce kendimizi sorgulamak mi acaba?Düzgün müyüz?

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *