Yeni Chat Siteleri

Yeni Chat Siteleri

Yeni chat siteleri denilince akla ilk olarak yeni açılmış sohbet siteleri gelmektedir. Canlarsohbet.net sitesi de henüz 3 yaşını doldurmadığından yeni chat siteleri kategorisinde yer almaktadır. Daha önce yayımladığımız bir makalede eski chat siteleri hakkında görüşlerimizi bildirmiştik. Yeni bir chat sitesi açmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu nedenle, siteyi google’ye tanıtmak, search console dediğimiz hesaba kaydetmek gerekmektedir. Dolayısıyla, site haritalarını göndermek, sitenin iç seosunu tamamlamak v.s. bir sürü emek ve uğraş gerektirmektedir. Bu işe heves eden yüzlerce insanın hatırı sayılır paralar harcayarak yeni chat siteleri açmıştır. Dolayısıyla yeni chat siteleri bağlamında, sonraki hamleler önemlidir.  Bir sonraki hamle sitenin googlede etkin yer almasını sağlamaktır.

Bu konuda çarpıcı bir örnek vermek istiyorum. Dün, daha önce makalelerini yazdığım bir siteye ziyaret amacıyla gittim. Site sahibi olacak SouL rumuzunu kullanan şahsiyeti sordum, orada Pelin rumuzunu kullanan bir kadın siteyi ben satın aldım, site sahibi benim dedi. Dedim ki sen bu site işlerinden anlıyormusun, adamın ismi hala MOTD kısmında yazıyor, hem siteye geçen seneden beri hiç konu eklenmemiş? Ben dedi bu işlerden anlamıyorum adminlerim hallediyor! Kızcağıza biraz akıl vereyim yardımcı olayım diye uğraşırken, aklı evvel bir admin bozuntusu bize zline çekti ve sitenin dışına attı. Ben her zaman şu sözün doğru olduğuna yüzlerce kez şahit oldum. “Merhametten Maraz Doğar”, hakikaten haklı ve gerçekçi bir söz.

Yeni Sohbet Odaları

Yeni sohbet odaları arayışında bulunan kullanıcılara canlarsohbet.net sitemizi tavsiye ediyorum. Tam bir aile ortamının oluşturulduğu bu platformda sizleri aramızda görmek bizim için bir kıvanç kaynağıdır. Yeni bir chat sitesi açarken amacımız asla bir menfaat ve kazanç sağlamak olmamıştır. Hiç bir zaman ağzımız ayrı başka yerimiz ayrı hareket etmemiştir. Yakın zamanda sekershell.com sitesinde tezgahını kuran X veya Umit rumuzlu sözde makale yazarı bir şahsiyetle tanıştım. Hakkını yememek lazım bana da epey iş pasladı, sayesinde az çok paralar kazandık.

Yeni chat sitesi açıldığını bu sekershell sayesinde öğrenen bu kardeşimiz hemen yeni açılan siteye giderek efendim makalenizi ben yazayım. Sitenizi anahtar kelimelerde ön sıralara çıkartayım. Bu domain yetmez sana bir domain daha alalım, temanız güzel değil bir tema daha alalım. Google sokaklarını kasıp kavururuz, ben bu siteyi adam ederim. Sen hiç merak etme gibi klişe laflarla yeni açılan site sahiplerini kandırma yoluna gitmiştir.

Hele ki site sahibinin biraz paralı olduğunu hissettiği anda adeta bir kene gibi yapışmaktadır. Site sahibinden ne koparabilirse onu yanına kar saymaktadır. Az önce yukarıda bahsettiğim site sahibi olacak Tekirdağ’lı SouL nickli şahsiyette bu Umut efendiye hatırı sayılır paralar yedirmiştir. Yeni chat siteleri açmak ve onları işletmek ve site sahibini bekleyen tehlikeler hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Bir başka makalede görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

karizma_ 316

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *