Omegla Sohbet

Omegla Sohbet Odaları

Omegla sohbet, mobil omegla, omegle tv, omegle chat Türkiye, omegle yazılı sohbet, omegle görüntülü sohbet apk, omegla tv sohbet, omegle rastgele sohbet, omegle sohbet alternatif, omegle sohbet et, omegle tarzı siteler, omegle random, omegla rastgele insanlarla rastgele sohbet gibi bir çok arama metriği olduğunu fark edince, Omegla sohbet odaları hakkında bir makale yazmak bizim için kaçınılmaz oldu.

Omegla Sohbet

Omegla Sohbet

Canlarsohbet.net sitesi yöneticileri ve kullanıcıları olarak, Omegle chat kültürünü benimseyen ve özleyenler için teknolojinin son olanaklarını kullandık ve rastgele chat sistemini hizmetinize sunmaktan büyük onur ve sevinç duyduk. Bu vesileyle yakın zamanda canlarsohbet.net sitemize giriş yapanlar kameralı ve yazılı chat sistemlerinden hangisini tercih ederse onu rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Omegle chat sistemine giriş yapan kullanıcılar, sisteme kaç kişi girdiğini gördükten sonra mesajlarını müşterek kullanılan ortama gönderebilmekteydi. Omegla chat sistemine dahil olan kullanıcıların profil resmini gördüğünüz için arkadaş bulma şansınız oldukça yüksekti.

Şu anda Türkiye’de kullanılması yasak olan omegla sohbetin ara görüntüsü oldukça dar bir sisteme sahip gibi görünmektedir. Profil resimlerinin zar zor göründüğü bu ortamda bazen uygun birini bulmak zor olabiliyordu. Fakat canlarsohbet.net mühendislerince çalışmalar titizlikle yürütülmekte, bu sorunun üstesinden gelmek için çalışmalar sürdürülmektedir.

Omegla Görüntülü Televizyon

Omegla chat sisteminin, canlarsohbet.net sitesine entegre edilmesi ile beraber, sitemize girenlerin yaşadığı olumsuzluklar asgari seviyeye indirilmiştir. Bu çalışmalar neticesinde kullanıcı profilleri daha görünür hale gelmiş, mobil cihazlar sayesinde omegla sistemi daha iyi kullanılmaya başlanmıştır. Omegle chat ağı memleketin her tarafında kullanılmaya başlandığından, nerede olursanız olun canlarsohbet.net sistemine bağlanarak farklı şahıslarla tanışıp kaynaşma olanağına erişeceksiniz. Eğer sizler de  omegla sohbet sisteminin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, değişik arayışlar ve zevkler peşindeyseniz sistemimizi denemek için acele ediniz.

Omegla Chat Hala Kullanılıyor mu ?

Omegle chat sistemi ilk piyasaya çıktığında canlarsohbet.net sitemizde deneme aşamasında kullanılmıştı. O zamanlar sitemiz içerisinde sadece yazılı chat odaları hizmeti verilmekteydi. Teknolojinin gelişmesi ve sistemin avantajlarının kameralı ve sesli chat olayına yönelmesiyle birlikte kullanıcıların takdirine sunulmuştur. Omegla chat sistemi ilk çıktığında sanki yer yerinden oynamış, bizim millet deli gibi omegla sistemine akın etmişti. Fakat bu konuda kullanıcı kitlesinden fazla sayıda şikayet gelmesi, halkın edep ve terbiyesini bozması, genel ahlak kurallarına aykırı hareketler, Türk aile yapısının temelinden sarsılması nedeniyle 2014 yılında mahkeme kararı ile erişimden kaldırılmıştır.

Yazılı chat kültürünü bile 20 senede özümseyememiş bir millete, kameralı ve sesli chat sistemini dayatmaya kalkmak bence akıl tutulmasıdır. Sohbet odaları ekibinden ben KaRa, Omegle sohbet sistemi hakkında nacizane bilgilerimi paylaşmaya çalıştım. Sürç-ü Lisan ettiysek affola..

Diğer Konulara Göz Gezdirmeye Ne Dersiniz ?

karizma_ 198
Yorumlar

3 yorum bulunmaktadır. “Omegla Sohbet

  1. Nasıl bi sistem bilmiorum hiç kullanmadım böyle sohbet sitelerini denemekte tabiki fayda var ama bence yazılı chat daha uygun gibi benim için… Tabi çoğunluk neyi kabul ederse o olucak … Hiç bi bilgim yoktu bu konuda Kara öğrenmiş oldum eline emeğine sağlık…

  2. Mrb Kara öncelikle teşekkürederim konu için bu konuda pek bilgim yok görüntülü sohbetler olmadim bilgim yok bu ortamlarda olmadim için pek bir bilgim yok

  3. Selamlar bu makaleyi okuyunca nekadar bu konuda nekadar bilgisiz olduğumu anladım.Bide goruntulusu mu olacak? Ben hiç kullanamam herhalde.Birde ozamana kadar oooooo ben ölürüm.:)))Emegine yüreğine sağlık kalemin hep işlesin sevgili KaRa…

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *