Sohbet Bizim Mekan

Sohbet Bizim Mekan Sizin

Sohbet Bizim Mekan bizim sloganıyla yayın hayatına başlayan canlarsohbet.net sitemize hoş geldiniz. Google sayfalarına baktığımızda sohbet hizmeti veren sitelerin bir ayrık otu misali hızla arttığını görmekteyiz. Bu sitelerin pek azı ayakta kalıp sektörde yerini alırken, bazıları ise googlenin çöplüklerinde kaybolup gitmektedir. Bizler de sitemizin hakettiği yere gelmesi için canla başla çalışmaktayız. Bu meyanda google mühendislerinin geliştirdikleri algoritmaları yakından takip edip, tavsiyelerine hızla uymaktayız.

Sitemize arkadaş bulmak için bir çok kullanıcının geldiğini memnuniyetle görmekteyiz. Gerçek hayattan sanal chat sitelerine doğru yönelen insanların aslında gittikçe yalnızlaştığını, çevresinden uzaklaştığını, güven ve itimat sorunu yaşadığını gözlemlemekteyiz. Bu nedenle sohbet bizim mekan sizin chat sitesini açmanın haklı gurur ve sevincini yaşamaktayız.

Sohbet Bizim Mekan

Sohbet Bizim Mekan

Sohbet Bizim Mekan Sizin Odalarında Nasıl Arkadaş Bulabilirim ?

Canlarsohbet.net sitemiz içerisinde arkadaş bulabilmeniz tamamen sizin bilgi, beceri ve pozitifliğinize bağlı bir olaydır. Hiç kimse durup dururken sizinle arkadaş olmaz. Öncelikle topluluğumuza kendinizi kabul ettirmeniz, itimat telkin etmeniz gereklidir. Kendinizi kabul ettirmek için de elbette sohbetlere katılmanız, verilen selamı almanız veya siteye girerken usülüne uygun şekilde selam vermeniz gereklidir. Güzel bir selamlamadan sonra kişilerin hal ve hatırını sormanız size olan ilgiyi mutlaka artıracaktır.

Siteye selamsız girip sağ tarafta bir bot gibi hareketsiz ve sessiz duran kimselere diğer kullanıcılar ve yöneticiler şüpheyle bakmaktadır. Ben ilk zamanlarda arka plandaki işlerim nedeniyle pek yazıp çizmezdim. Arada selam alıp verince “Aaaa KaRa Sen Bot Değil miydin” gibi tepkiler almaya başlayınca daha çok yazmaya başladım. Her ne kadar resmiyette sitenin sahibi karizma_ rumuzunu kullanan arkadaş gibi görünse de, bu site en küçük kullanıcısından en yetkili yöneticisine kadar hepimizindir. Bu nedenle hepimiz sitenin gelişmesi için mutlaka çaba sarfetmeliyiz. Ben bu yüzden her defasında yorum yaptınız mı? Yorum yapar mısınız ? diye kendimi yırtıyorum. Sağolsun duyarlı bazı arkadaşlar yorumlarını eksik etmiyorlar. Fakat bazılarının ise bir kulağından girip bir kulağından çıkıyor.

Neşeli Sohbet Odaları

Bir sohbet sitesi içerisinde muhabbet ederken bir buhrana ve memnuniyetsizliğe bürünüyorsanız orada rahat konuşamazsınız. Bir chat sitesine girerken sizde bıraktığı ilk izlenim oldukça önemlidir. Yöneticilerin sizlere alaka göstermesi, selam alıp verilmesi, chat geleneğinden anlayıp anlamadıkları ana unsurlardır. Fakat girdiğiniz chat sitesinde keyfi uygulamalar, küfürlü konuşmalar mevcutsa, siteye sürekli saldırı olup haksız yere küfür ve hakarete maruz kalıyorsanız orada daha fazla durmanızın anlamı yok. Fakat canlarsohbet.net sitesindeki gibi Neşeli sohbetlere tanık oluyorsanız, kullanıcısı ve yöneticileri ile size iyi muamele ediliyorsa hemen nickinizi kaydedip orada rahatlıkla muhabbetinizi yapabilirsiniz.

Can Sohbet sitemize ilk girdiğiniz andan itibaren sevimli kanal founderimiz DuDu’nun sıcak bir “Hoşgeldin” hitabıyla karşılaşacak, KaRDeLeN hanımın içten hal hatır sormasıyla rahatlayacak, ben yani KaRa’nın babacan tavrıyla kendinizi emniyette hissedecek, Sunaz hanımın samimi ve dobra hitaplarıyla kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Diğer ismini yazmadığım tüm yetkililer de aynı oranda size yakınlık göstereceklerdir.

karizma_ 211
Yorumlar

4 yorum bulunmaktadır. “Sohbet Bizim Mekan

  1. sevgili Kara başımın belası mı desem ne etsem ama seni seviyorum yine de ewet seninde dediğin gibi siteye gelen bazı kişiler slm vermek şöyle dursun neyi veya kimi izlediği belli olmayan hg dediğimize bir tepki bile vermeden bot misali gizlenen bence medeni cesareti olmayan pasif tiplerdir arkadaşlar slm Allahındır nereye girerseniz girin kişiliğinizi belli edersiniz amaç sohbet muhabbet vs ise girdiğiniz ortama ayak uydurmanız gerekir benim düşüncem budur aksi olduğunda istenmeyen biri olarak görülürsünüz bu da hoş bişi değil her zaman saygıyı hak etmeniz dileğimle…

  2. sevgili kaRa yorum yaparmısınız dedi yapalım bakalım kanalımızı övmeye gerek bile yok görünen köy klavuz istemez . Hepimiz sizleri bekliyoruz çıkın çıkın gelin. dostluğu arkadaşlığı dayanışmayı sohbeti görün ve doğru yerde olduğunuzu anlayın. burayı çok sevecek ve ayrılamıyacaksınız. Bekliyoruz efendim…

  3. Merhaba KaRa teşekkürederim yazı için bende bu konuda şunları söylemek istiyorum biz burada bir aileyiz herkesin yeri bende değerlidir adı üstünde canlarsohbet kendi ismin gösteriyor gelen her can bizim başımızın üstünde yeri var bu aileyi koruyalım birlikte ayakta tutalım kocaman bir ailemiz her daim olsun

  4. Merhaba KaRa teşekkürederim yazı için bende bu konuda şunları söylemek istiyorum biz burada bir aileyiz herkesin yeri bende değerlidir adı üstünde canlarsohbet kendi ismin gösteriyor gelen her can bizim başımızın üstünde yeri var bu aileyi koruyalım birlikte ayakta kocaman bir ailemiz her daim olsun

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *