Yazılı Sohbet Sitesi

Yazılı Sohbet Sitesi

Yazılı sohbet sitesi, yazılı chat odaları yeni bireylerle tanışmak, sanal ortamlarda yeni arkadaş ve dost bulmak konusunda tecrübe sahibi olmayan insanlara hitap ediyor. Yazılı sohbet sitesi, boş vakitlerinizi geçirmenin ve yerli, yabancı insanlarla muhabbet etmenin en kestirme yoludur diyebilirim. Canlarsohbet sitemiz, sizlere güvenli ve stabil bir ortam sunmaktadır. Hiç bir şekilde kayıt gerekmeden, ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz harika bir sitedir. Sitemiz içerisinde yeni tanışacağınız insanlarla bir çok tartışma konunuz mutlaka olacaktır. Bu şekilde benzer ilgi alanlarınızı, hobilerinizi, fobilerinizi paylaşabileceksiniz. Tüm bunları yaparken neden yeni şeyler öğrenmeyesiniz ?.

Güvenli Chat Sitesi

Günümüz dünyasında ve sanal yani internet ortamında insanların önem verdiği yegane unsur güvenlik unsurudur. Canlarsohbet.net sitemiz, site sahibi ve yönetim ekibiyle güven ve emniyet konusunda son derece titiz çalışarak, kullanıcılarına temiz bir sohbet sitesi sunmaktadır. Sitemiz içerisinde spordan müziğe, politikadan genel kültüre kadar aklınıza ne kadar konu başlığı varsa serbest bir şekilde tartışabilir ve paylaşım yapabilirsiniz. O halde zaman kaybetmeden topluluğumuza siz de dahil olun.

Yazılı Sohbet Odaları Mobil Uyumludur

Yazılı chat sitemizin mobil telefonlara uygun olarak tasarlandığını mutlaka fark etmişsinizdir. Bu nedenle sitemize rastgele random bir nickname ile bağlanarak herhangi bir odamızda tek tuşa basmak suretiyle muhabbete başlayabilirsiniz. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, sohbet odaları içerisinde aktif bir durum sergilediğiniz taktirde diğer üyelerden farklı olarak VİP üye moduna yükseltilebilirsiniz. Geçen zaman içerisinde aynı çizgide devam ettiğiniz taktirde daha yüksek yetkilere sahip olarak seçkin bir konuma yükseltilebilirsiniz. Bütün sohbet odalarımız mobil telefonlara uyumlu olduğu için kesinlikle memnun kalacağınıza eminiz.

Yazılı Chat Neden Bu Kadar Popüler ?

Ben dahil bir çok sohbetçi, hala en eski sohbet biçimi olan yazılı yani metin sohbetini tercih etmektedir. Kameralı veya görüntülü sohbet denilen olaya ben sıcak bakmıyorum, başkalarına da tavsiye etmiyorum. Bence insanlarla en iyi anlaşma şekli metin sohbetleridir. Bu sohbet şeklinde hem genel, hem özel odalarda rahat bir şekilde muhabbetlerinizi yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin bedava olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum.

Yazılı Sohbet Odalarında Nelere Dikkat Etmeliyim ?

  1. Canlarsohbet.Net sitemize giriş yaparak 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
  2. Nickinizi kaydederek veya Anonim olarak muhabbet edebilirsiniz.
  3. Küfür, hakaret, tehdit, müstehcenlik içeren veya çağrıştıran sözler hariç her konuda sohbet edebilirsiniz.
  4. Global dediğimiz genel sohbet odaları içerisinde e-posta, skype, telefon numarası veya başka sitelerin adreslerini ve linklerini paylaşmak atılma sebebidir.
  5. Sohbet odalarını gereksiz metinlerle doldurmak, diğer kullanıcıları rahatsız etmek yasaktır. Bu hareketlere devam ederseniz susturulur veya siteden atılırsınız.
  6. Kullandığınız nicknameler (rumuz) temiz olmalıdır. Kullandığınız rumuzlarda küfür, cinsellik v.b. anlamlar çağrışım yapıyorsa yasaklanırsınız.
  7. Canlarsohbet.net içerisinde kaba, tatsız, gereksiz gevezelik yapmak hoş karşılanmaz. Lütfen sohbet odalarını temiz ve titiz kullanmaya özen gösterelim.
  8. Canlarsohbet.net içerisinde hiç kimseye aşırı şekilde güvenerek şahsi bilgilerinizi paylaşmayın. Bu konuda daha önce yayımlanan güvenilir sohbet siteleri konumuzu mutlaka yeniden okuyun.
karizma_ 350
Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “Yazılı Sohbet Sitesi

  1. 8 yıldır sanaldayim CanlarSohbet.Net ten daha kaliteli daha candan daha içten bı sunucu gerçekten görmedim geldim ve kaldım … Sohbet etmek ve yeni dostluklar kurmak istiyorsanız gözünüz kapalı gireceğiniz tek site diyebilirim…

  2. Hayatım mutlu kuğu dost lugu nu tanimak istersen sizlerde canlar sohbet gelin gerçek arkadaslik seviyeli sohbet burda iyiki buraya gelmiş mm buradaki bütün dostlarımı çok seviyorum iyiki varlar….

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *