Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet Etmek

Kadınlarla sohbet, kadınlarla muhabbet, kızlarla chat nasıl yaparım ? gibi konularda bir çok sitede çeşitli makaleler yazdım ve ipuçları verdim. Bazılarınız diyebilir yahu KaRa konuyu neden yine kadınlara getirdin ? Yine ne yumurtlayacaksın falan. Güzel kardeşim benim kadınlarla diyalog ve iletişim kurma konusunda herhangi bir sıkıntım yok. Buradaki amacım bu yazıyı okuyan birilerine yardımcı olmak. Yani amacımız tamamen insani ve halisane. O yüzden lütfen beni yadırgamayın. İşin en doğrusunu beyan etmek gerekirse bu tür makalelerde asıl amacımız sitemizin gelişmesini, anahtar kelimelerde bir yerlere gelmesini sağlamaktır.

Kadınlarla sohbet etme konusunda sıkıntın mı var? Bir kadını cezbedemiyor musun? Yeteneksiz misin? O halde makaleyi iyice oku da belki bir şeyler kaparsın. İşte bir kadınla muhabbet edebilmenizi, iletişim kurmanızı sağlayacak bazı ipuçları vermeye çalışacağım.

1. Bir kadınla onun çocukluk anıları, gelecekteki hırsları veya onun tutkuları gibi “duygusal” konular hakkında konuşman gerekir. Bu konuşma konuları onun duygusal taşkınlıklarını açacak.

2. Kadınlar, kendisine liderlik etmekten korkmayan bir erkek ister. Bir kadınla konuşurken konuşmanın kontrolünü elinize alın. Ne hakkında konuşacağınızı dikte etmesini asla beklemeyin.

3. Bir kadının size verdiği sözsüz ipuçlarına dikkat edin. Ona çok yakın duruyorsanız, konuşurken yanlışlıkla ağzınızdan tükürükler çıkıyor veya herhangi bir şekilde onu rahatsız ediyorsa size ipuçları gönderecektir. Onlara dikkat edin.

4. “Eğlenceli Değil Komik” sloganını hatırlayın. Kadınlar, eğlenmelerine izin veren erkeklerden etkilenir. En komik şakaları yapmaya odaklanmayın. Onlara en fazla heyecanı ve keyfi göstermeye konsantre olun.

5. Kadınları kızdırın. Bir sohbeti eğlenceli ve seksi bir düzeye taşımanın en kolay yollarından biri, kadınları kızdırmaya başlamaktır. Oyun alanında geçirdiğiniz zamanı düşünün. Flört dünyasında… oyun alanında işe yarayanlar yeniden etkili oluyor.

6. Onunla yakınlaşın. Kadınlar, konuşmayı kişisel, samimi bir düzeye taşımaktan korkmayan erkekler tarafından tahrik edilir.

7. Kadınları tahrik etmek için onlar hakkında tahminler kullanın. Kadınlar kendileriyle ilgili fikirleri duymayı severler. Ona onun hakkında ne gözlemlediğini söyle.

8. Bir kadına çok fazla iltifat etmekten kaçının. Kadınlar, aciz ve muhtaç görüntüsü veren erkeklerden pek hoşlanmaz. Bir kadına çok fazla iltifat ediyorsanız, onu etkilemeye çalıştığınızı düşünecektir. Bu ters etki yapabilir.

9. Kadınlarla onları sıkmayacak şekilde nasıl konuşulacağını bilmek istiyorsanız.  Çok fazla “mülakat” tarzı soru sormaktan kaçının. Çünkü böyle bir olaya girerseniz kadının aklından şu geçebilir; “Yahu sohbet mi ediyoruz? yoksa mahkeme salonunda sorguda mıyız?”

10. Unutmayın kadınlarla sohbet ederken direkt sorular sormayın. “Nerelisin?” gibi kesin sorular yerine, “Şiveniz Şu Bölgeye Benziyor” gibi gözlemlerde bulunabilirsiniz.  Bu, onun hakkında gözlemler yapmanıza ve kişiliğinizi ifade etmenize olanak tanır.

11. Kimliğinizi gizleme yoluna gidip kendinizi esrarengiz biriymiş gibi göstermeye çalışmayın. Tutkulu olduğunuz her şey hakkında konuşmaktan korkmayın.

12. Kadınlarla sohbet ederken gözlerine, görüntüsüne veya fiziksel özelliklerine asla iltifat etmeyin. Böyle basit hareketler sizi kadından uzaklaştıracaktır.

13. Kadınlar meydan okuyan erkeklerden hoşlanır. Bir kadının ilgisini korumak istiyorsanız, yavaş yavaş sizi kazanıyor gibi hissetmesi gerekir. Senin çok kolay birisi olduğunu düşünürse ilgisini kaybeder.

Kadınlarla sohbet etmenizi kolaylaştıracak kısa ve öz bir makale hazırlamaya çalıştım. Yukarıda verdiğim ipuçlarını iyi değerlendirirsen gerçek hayatta veya chat siteleri içerisinde bir kadınla rahatlıkla muhabbet edebilirsin.

İlginizi Çekebilecek Bazı Konular

karizma_ 311
Yorumlar

7 yorum bulunmaktadır. “Kadınlarla Sohbet

  1. Kara emegine saglik kardeşim

  2. Kara kalemine saglik

  3. Kara gercekten super bir anlatim tebrik ederim

  4. Kara gercekten duygularimizi ifade etmissin samimi icten tavirlarindan dolayi tesekkur ederim

  5. Kara seni canlarsohbette görmek güzel

  6. Kara senin gibi degerli bir insani canlarsohbette gormek cok guzel

  7. 👏 KaRa tebrikler… güzel madde madde gözlemlerine,duyumlarına ve kalemine sağlık bu kadar güzel anlatılabilirdi.. :))) buna karşılık vermek lazım.. tarafımca :)))

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *