Sohbet Odaları Evlilik

Sohbet odaları evlilik, mynet evli sohbet, evli tam sohbet eski sürüm, evlilerin sitesi, kadınlarla sohbet başlıklı makalemi okumaktasınız.

Sohbet Odaları Evlilik

Sohbet odaları evlilik yapmak isteyen kişilerce zaman zaman tercih ediliyor. Bana göre son derece riskli, dikkat gerektiren bir eylem türüne benziyor. Çünkü gündelik hayatta bile evlilik vaadiyle insanlar kandırılıp hayatları söndürülürken, chat sitelerinde evlilik hayali kurmak bana pek bir eğreti geldi, siz ne dersiniz ? Siz yine de benim tavsiyelerimi dinleyin, sohbet sitelerinden tanıdığınız birisiyle evlilik yaparken ince eleyin sık dokuyun. Her an her şey olabilir. Fakat ben “Sohbet Odaları Evlilik” sitenizi ziyaret etmek burada hoşça zaman geçirmek istiyorum diyorsanız, site içerisinde güvenliğinizi ve gizliliğinizi sağlayabiliriz. Bunun için sizden herhangi bir koşul veya ücret istemediğimizi bir kez daha belirtmek isterim.

Sabit masaüstü bilgisayarlar, cep telefonları ile sohbet odaları evlilik sitemize giriş yapabilirsiniz. Ayrıca evlilik konusunu İslami açıdan da ele almak istiyorsanız, islami chat kanalımızda 7/24 saat esasına göre görev yapan ehil hocalarımızdan bilgiler alabilirsiniz.

Evlilerle Sohbet

Canlarsohbet.Net sitemize gelen evli kişilerle evlilik üzerine konuşabilir, onların evliliğe dair tecrübelerinden bilgilerinden istifade edebilirsiniz. Eğer sizler de evliliği düşünüyorsanız, samimi ve içten kişilerle bu konuda muhabbet edebilirsiniz. Ayrıca sizler için daha önce açtığımızı duyurduğumuz “Nasipse Sohbet” kanalımız da kendi nasibinizi arayabilir, ruhunuza uygun kişilerle tanışabilirsiniz.

Chat Siteleri Vasıtasıyla Evlenmek

Şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere sevgili okurlarım. Yapılan araştırmalara göre internet (chat siteleri, sosyal medya platformları v.s.) üzerinden tanışıp evlenen çiftlerin boşanma oranlarının oldukça yüksek olduğu tespit edilmiştir. Yani benim sizlere bir büyük olarak nacizane tavsiyem şudur. Sizler de anne, baba ve diğer büyüklerinizin yaptığı gibi geleneksel yöntemlerle bir evlilik yapmaya çalışın. İnternet dünyasının hızla gelişmesi neticesinde, teknolojinin desteğiyle sanal platformlar üzerinden tanışıp evlenen çiftlerin olduğunu duymaktayız. İnternet vasıtasıyla evlenen çiftler, yeteri kadar sosyal çevreye sahip olmadıkları, yakınlarından yeteri kadar destek görmedikleri için evliliklerinde mutlaka sorun yaşamaktadır.

Ayrıca iki yabancı gibi evlenen bu kişiler birbirleri hakkında tam bir bilgiye sahip olamamaktadır. Aile, arkadaş ve çevreleri ile sıfırdan yeni bir başlangıç yapmaları gerekmektedir.

Sohbet odaları evlilik veya internet üzerinden tanışan kişilerin boşanma sebeplerinden birisi de, kendilerini olduğu gibi değil, olmak istedikleri birisi gibi tanıtıyorlar. Sanal dünyada tanışan çiftler birbirlerini tanımak için sosyal medya üzerinden yüzeysel bir araştırma yapıyorlar. Kendisiyle konuşan insanın nasıl bir yaşamı olduğunu merak ediyorlar. Fakat daha önceki makalelerimde belirttiğim gibi sosyal medyada fink atan insanların çoğunluğu aldatıcı ve farklı kişiliklerde dolaşan kişilerdir. Evlilik yapmadan önce bu uyarılarımı dikkate almanızı önemle istirham ederim.

karizma_ 196
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Sohbet Odaları Evlilik

 1. Selam KaRa;
  Benim tamamen karşı oldugum bir konuyu ele almışsın.
  Ben demiyorum ki sanaldaki herkes kötü ama hiç bir şekilde tanıyamazsın sanalda insanı.Yasam biçimi nasıl sosyal çevresindeki inşa.lar kim ailesi nasıl bir yapıya sahip bunlar basit gibi gorunsede inanın çok önemli şeyler.
  Hic görmemişsin seviyorum diyorsun yada ekrandan gördün biri İstanbulda biri van da ne adetleri ne gelenekleri ne görenekleri uyar.Dokunmamissin ellere tutusmamussin beraber bir yemek yememiştir.Belki adam ağzını şapırdatarak yiyor.İiiiiyyyy asla tahammül edilmez.
  Çok yazdim bana kizacaklar. Önerilerine tamamen katiliyorum sevgili KaRa.
  Emegine yüreğine kalemine sağlık…..

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *