Olgun Kadınlarla Sohbet

Olgun Kadınlarla Sohbet Etmek

Olgun kadınlarla sohbet etmeye çalışmak, genç erkekler için gerçekten zor olabilir. Nedenine gelecek olursak, olgun kadınlar özgüven ve tecrübe yönünden adeta zirve yapmışlardır. Onların kalbini kazanmak biraz zaman gerektirir. Kendilerinin nerede olduğunu, tam olarak ne istediklerini iyi bilirler. Olgun bir kadınla ilk tanışma deneyiminiz fiyaskoyla sonuçlandıysa, ikinci diye bir şansınız kesinlikle bulunmamaktadır.

Bu nedenle arayışınızın ne olduğundan eminseniz, kendinizden yaşça büyük bir kadınla nasıl muhabbet edeceğiniz konusunda bazı ipuçları sunmaya çalışacağım. “Yahu KaRa sen de her şeyi biliyorsun çok ekabirsin, her konuda ahkam kesiyorsun” dediğinizi duyar gibiyim. Sevgili arkadaşlar ben gazetelerin köşe yazarları gibi aklıma eseni yazar çızarım, bu yüzden söylediklerime katılıp katılmamak, tavsiye niteliğindeki sözlerimi dinleyip dinlememek hususunda tamamen hürsünüz. Makalelerimde geçen hususlar tamamen benim kişisel görüşlerimi ihtiva etmektedir.

Olgun Kadınlarla Sohbet Esnasında Cevabı Kısa Olan Sorular Sormayın

Olgun bir kadınla sohbet esnasında, yanıtı evet ya da hayır olan sualler sormayın. Cevabı geniş olan sualler sormaya çalışın. Cevabı kestirme olacak sorular sorarsanız yapacağınız muhabbet tez biter ve çuvallarsınız. Kadınların büyük çoğunluğu kendisine iltifat eden erkeklere bayılırlar. Saç şekliniz ve rengi çok güzel, yüzüğünüz zevkinizi yansıtıyor, ayakkabınız ne kadar hoş şeklinde devam edilebilir. Basit gibi görünen bu tazim ve iltifatlar kadını etkilemenin en kestirme metodlarından biridir. Ağzınızın ucuyla basitçe selam vermekten kaçının, böyle yaparsanız kadın ona kıymet vermediğinizi düşünür. Daha içten, samimi ve meraklı şekilde bir yaklaşımda bulunun. Size cevap verme ihtimali artabilir.

Olgun Kadınlarla Sohbeti Devam Ettirmek

Olgun bir kadınla sohbete başlamak önemli olduğu kadar, sohbeti devam ettirebilmek de bir o kadar önemlidir. Bu yüzden bazı nacizane tavsiyelerde bulunmaya çalışacağım.

  1. Ucu açık sorular sormaya devam edin
  2. İltifat etmeye devam edin lakin fazla abartmadan, ihtiyatlı davranın.
  3. Kadının da fikrini, düşüncesini sormayı ihmal etmeyin
  4. Bir içki daha içip içmeyeceğini sorun.
  5. Kadınla sohbet ederken mutlaka onu dinleyin. Gözlerinizi sürekli sağa sola devşirir, bakışlarınızı başka yerlere kaydırırsanız sohbetiniz sonlanabilir.

Olgun veya genç herhangi bir kadınla sohbet ederken, kınama veya hakaret içeren sözcüklerden kesinlikle kaçının. Çünkü sohbette denge unsuru çok önemlidir. Bir de sürekli ben konuşayım kadın dinlesin diyerek boşboğazlığa yeltenmek aranızdaki muhabbeti anında bitirir. Bir de kadınla sohbet esnasında, Çingenenin eşeğini methetmesi gibi kendinizi methetmekten vazgeçin. Olabildiğince içten ve doğal olmaya gayret edin. Bir diğer yapmamanız gereken şey de, kadını yiyecek gibi bakmaktan uzak durun.

Sohbet odaları ekibinden yazarınız ben KaRa, bir başka makalede görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

karizma_ 460
Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “Olgun Kadınlarla Sohbet

 1. Slm KaRa bu konuda pek birsey diyemicem olgun insan bence hayat bir tecrübe oldugun iyi bir dost arkadaş olur neden sana hayat iyi tecrübe bahseder sende yaşama diye ben yaş konusunda her zaman her yaşın güzelliği ayrıdır bence konu için teşekkürederim

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *