Kumru Sohbet

Kumru Sohbet Odaları

Kumru sohbet odaları, kumru chat siteleri olarak doyumsuz ilişkiler yaşamak isteyen kullanıcılarımız için özel olarak açılarak faaliyete başladı. Gerçekten sağlam bir ilişki yaşayan eşler, kumrulara benzetilebilir mi? Bence benzetilemez. Çünkü kumruların birbirine olan sadakati ve sevgisi tamamen Allah tarafından onlara bahşedilmiştir. Fakat insanoğlu çok değişik huylara sahiptir. Her an sadakatsizlik ve ihanet girdabının içine düşebilir. Bir çok yeni evlenen çifte, “Kumrular Gibi Bir Ömür Mutlu Olun” diye temennide bulunulur. Fakat bu güzel temenni her evlilikte işe yaramaz. Bir çok evlilik mutsuz bir şekilde sona erer ve “Çok Şükür Kurtuldum” diyerek nihayete erer.

Kumru Chat Siteleri

Kumru chat siteleri, çifte kumrular gibi saygıya ve sevgiye dayalı birer ilişki ve evlilik yaşamak isteyen bireylerle dolup taşmaktadır. Canlarsohbet.net sitesi içerisinde derin ve içten sohbetlere sıkça rastlanılmaktadır. Bu çiftler, diğer üyelerimiz tarafından gıpta ile izlenmektedir. Kumrular gibi ne konuşuyorsunuz, ne kaynatıyorsunuz diye şakalar yapılır. Fakat yukarıda da dediğimiz gibi ilişkilerimizde asla kumruların sadakatini, sevgisini yaşayamayız. Çünkü her ne pahasına olursa olsun kumrular birbirine aşk ve sadakatla bağlılarmış. Kesinlikle eşler birbirini aldatmazmış. Yuvalarına son derece sadık olurlarmış, kendi yuvalarından başka yuvaya gitmezlermiş. Eşlerin herhangi birinin ölümü halinde, diğer eş asla başka bir kumruyla evlenmezmiş ve zorluklara göğüs gerermiş. Çifte kumrular

Günümüze dönüp bakarsak eğer, özellikle büyük şehirlerimizde evliliklerin çok kolay şekilde sonlanabildiğini, eşlerin rahatlıkla birbirini boşadığını görebiliriz. Bu nedenle acımasız dünyanın acımasız insanlarının kumrulardan öğrenecek çok şeyi var diye düşünüyorum. Sağlam bir ilişkinin dayandığı en güçlü duygu sadakattir. Sadakat ilişkiyi kuvvetlendirir, korur. Peki doyumsuz bir ilişki yaşayan çiftlerin özellikleri kumrulardaki birlikteliğe benzer mi?

Nispeten benzer diyebiliriz. Birlikte bir yaşam sürmeye karar veren çiftler, emek verirken, öğrenirken, iyi ve kötü günde beraberce yürürken beraber gülmeli beraber ağlamalıdır. Bazen sohbet etmek, eğlenmek, bazen de sessizliği paylaşmayı bilmelidir. Yani sadece insana has olan duyguları birlikte yaşamalıdırlar. Sağlıklı bir ilişkide bunlar rahatlıkla tezahür edebilmelidir. Günümüz dünyasında sağlıklı insana rastlamak zor olduğu gibi, sağlıklı ilişkilere de pek rastlanmıyor. İnsanların çoğu çeşitli nedenlerden dolayı mutsuz ve karamsar bir yapıya sahip.

karizma_ 304
Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “Kumru Sohbet

  1. Kara cıgım kalemıne saglıkkk

  2. ben yorum yapmıştım buraya
    göndermemişim bide uzundu
    tühh
    kalemine sağlık
    KaRa

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *