Canımlı Cicimli Sohbet

Canımlı Cicimli Sohbet

Canımlı cicimli sohbet odalarına hoş geldiniz. Aman ne iyi ettiniz de geldiniz, daha önceleri neredeydiniz? Canım daha daha nasılsın iyimisin?. Gibi karşılama sözleri, hitaplar alır başını gider. Aslında daha taze tanışma olmuştur. Anında samimiyetsiz samimi sohbetlere başlanır. Çünkü artık kaybedecek bir saniye dahi yoktur. Senli benli muhabbetlere geçmek için acele etmek lazım. Çünkü zamanımız sürat çağı. Tabi karşınızdaki insana sorasınız geliyor; “Yahu Ben Senin nereden Canın Oluyorum, Bu Samimiyet Nereden Geliyor” diye sormak istersiniz ama soramazsınız. Boğazına kemik takılmış kedi gibi yutkunmaya çalışırsınız. Fakat dayanamadınız ve yukarıda aklınızdan geçen soruları sordunuz. Canımlı cicimli sohbet eden kişi size bir bakış fırlatır ki, sanki onun samimiyetini haketmemişsiniz de o size bir lütuf ihsan eylemiştir.

Canım Cicim Şeklinde Sohbet Edenlerin Bir Takım Özellikleri

Canımlı sohbet edenlerin bir çoğu sosyal medyada aktif birer hayvan hakları savunucusudur. Zulme uğramış, aç, yaralı, zavallı hayvan resimlerini paylaşırlar. Hayvanlar için şunu da yapalım, bunu da yapalım diye avazları çıktığı kadar feveran ederler. Ama gerçekte baktığımızda günlük hayatında kapısının önüne hayvanlar içsin diye ne bir tas su koymuştur, ne de bir kilo sardalya alıp kedilere ziyafet çekmiştir. İşte bu da canımlı cicimli sohbet eden bir çok kişinin aslında samimiyetten uzak olduğunu göstermektedir.

Televizyonda seyrettiğimiz, yaşadığımız gerçek hayatla uzaktan yakından ilgisi bulunmayan insanlar, yüzlerinde sanal bir gülüş ve acınası görüntüler ışığında size yaşam dersi vermeye çalışırlar. Onlara içten içe sinirlenir ve öfkelenirsiniz, fakat velevki gerçekten bir yerde karşılaştığınızda ona hayran olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi samimiyetsiz bir şekilde söylemekten kendinizi alıkoyamazsınız!.

Chat Sitelerinde Canımlı Cicimli Samimiyetten Uzak Sohbetler

Sohbet odaları içerisinde samimiyetten ve gerçeklikten uzak bir çok sohbete tanıklık edebilirsiniz. Süslü ve renkli yazılarla insanları etkilemeye çalışanların sayısı oldukça fazladır. Herhangi bir yazısından dolayı içten içe kin tuttuğumuz birisine bile bazen samimi karşılıklar veririz. Bazı kişiler de bu samimiyetsiz muhabbetlere gerçekten layık olduklarını ispatlamıştır. Yüzlerine karşı diğer insanların onu pohpohlamasını, dalkavukluk ve yalakalık içeren iltifatlarını ağzı kulaklarına vararak dinlerler ve sindirirler. İltifatlarla, övgülerle süslenmiş bazı sohbetlere de tanık olabilirsiniz. Bu sohbetlerde karşılıklı ego tatmini yapılır. Bu sohbetlerin hiç bir yere varamayacağını bile bile bunlara çanak tutulur.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi chat siteleri şeklinde genel bir ifade kullandım. Bu yazdıklarım canlarsohbet.net sitesi için geçerli değildir. Çünkü sitemizin devamlı müdavimleri artık bazı şeyleri gerçekten aşmış, karakterleri yerine oturmuş, ne istediklerini bilen kişilerdir.

karizma_ 202

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *