Parasız Sohbet

Parasız Sohbet Odaları

Parasız sohbet odaları terimi kulağa nasıl geliyor?. Parasız sohbet siteleri ile tanıştınız mı?. O zaman hiç zaman kaybetmeden parasız chat siteleri içerisinde yerinizi alınız. Bizim Türk milletinin en sevdiği şey, bir hizmete ya da eşyaya parasız sahip olmaktır. Beleşçilik ve avantadan geçinme deyince gözlerimiz adeta fincan gibi açılıyor. Bizler de bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı Canlarsohbet.net bünyesinde parasız sohbet odalarını aktif hale getirdik. Site sahibimiz bay karizma_ paraya değer vermeyen bir adam. Siz yeterki sohbet edin bütün masrafları ben karşılarım dedi ve aynen öyle yaptı.

Canlarsohbet.net sitesi olarak google’nin ilk sayfalarında yer alan büyük sohbet siteleri gibi hiç kimseden para talep etmiyoruz, aç gözlülük yapmıyoruz. Bu bahsettiğim büyük sitelerde meydana gelen olaylar, para konusunda ayyuka çıkan dedikodular inanılır gibi değil. Yakın tarihte ismi lazım değil bir forum sitesinde konuyla alakalı bir şikayet oldu. Tanınmış bir site sahibinin bedensel özürlü bir gençten admin yapma karşılığında hatırı sayılır bir para aldığı. Sonradan gence adminlik verilmeyip paranın üzerine yatıldığından bahsedildi.

Parasız Chat Siteleri

İnternetin sürekli gelişmesi, buna paralel olarak sohbet odaları olarak adlandırılan platformların da çağ atlaması neticesinte terminolojiye yeni terimler kazandırıldı. Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce insan arkadaş ve sevgili bulabilmek için parasız chat sitemiz içerisinde yerini aldı. Bu insanların yegane amacı yalnızlıklarından ve çevrenin baskısından kurtulmak. Kullacılarımızı rahat ettirmek, onlara güzel bir sohbet ortamı sunmak için teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz. Bu konuda çıkan güncellemeleri sürekli takip eden teknik bir grubumuz mevcuttur. Sizler de bu güncellemeler vesilesiyle hızlı ve güvenli chat yapmanın farkına varacaksınız.

Parasız Chat Sitelerinde Kurallar

Geldik zurnanın zırt dediği yere. Bakın arkadaşlar burası çok önemli, efendim burada sohbet etmek zaten parasız, istediğimi yaparım. Ali Gıran Baş Kesen gibi ağzıma her geleni söylerim diyorsanız yanılıyorsunuz. Parasız olmasına rağmen sitemizin kaide ve kurallarına uymak zorundasınız. Site içerisinde /rules komutunu kullanarak uymanız gereken kurallara göz gezdirebilirsiniz. Yanlış anlaşılmasın, bizler burada kesinlikle çöpçatanlık hizmeti vermiyoruz. Sadece insanlar kafa dağıtsın, hoş muhabbet etsin diye gayret ediyoruz. Bu nedenle kurallara uymamakta ısrar edenleri nazik bir şekilde kapının önüne koyuyoruz. Her zaman için seviye ve kalite birinci önceliğimizdir.

karizma_ 338
Yorumlar

8 yorum bulunmaktadır. “Parasız Sohbet

  1. Emegine yuregine saglik KaRa

  2. KaRa senin gibi degerli bi üstadı burda gormek ne guzel

  3. Kara degerli dostum gulen yüzün hic solmasin

  4. Kara bu degerli ailede seni gormek guzel

  5. Kara emeğine sağlık

  6. Kara samimi icten paylasimin icin teşekkür ederim

  7. Kara emegine saglik degerli dostum

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *