Can Sohbet

Can Sohbet Odaları

Can sohbet, candan sohbet, cancana sohbet, can chat siteleri gibi sitemize ait olan bir çok kelimenin bazı sitelerce makale ve etiket olarak kullanıldığını görüyoruz. Bunların beyhude bir çaba olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Çünkü yukarıda saydığımız bu kelimelerin alamet-i farikası bizdedir. Buradan bloğumuzu takip ederek yorumlarıyla bizleri moral ve motivasyon olarak en üst düzeye taşıyan sevgili okurlarıma teşekkürlerimi sunarım. Sitemiz büyüdükçe elbette rakiplerimiz artacak, bizi çekemeyenler bir takım lamerizm kokan hareketlerle çekirge gibi zıplamaya devam edecektir. Sanal chat siteleri içerisinde olağan karşıladığımız bu olaylara sadece gülüp geçiyorum.

Can Sohbet

Can Sohbet

Can Sohbet Nedir Nasıl Yapılır?

Bu konuyu sizler için araştırmaya çalıştım. Okurlarımın çoğu candan sohbet nasıl yapılır diye sorunca konuyu izah etmek bizim için elzem oldu. Bu sohbet türünde adından da anlaşılacağı üzere sevgi, saygı, içtenlik gibi kavramlar vardır. Birden fazla kişinin bulunduğu sohbet ortamı içerisinde, insanlar birbirlerinin sözlerine itibar ederler ve saygı duyarlar. Birisi sözünü bitirmeden diğeri konuşmaz ve susar. Zaten candan sohbetlerin temelinde başkasının sözlerini kesmemek, daha çok susmak ve dinlemek büyük önem taşır. Bu tür meclislerde söz hakkı verilmeden damdan düşer gibi konuya dalmaya çalışmak büyük bir terbiyesizliktir.

Hoş sohbet ve muhabbetin temelinde faydalı şeylerden bahsedilmesi gerekmektedir. Boş muhabbet veya konuyla alakasız şeylerden bahsetmeye çalışmak diğerlerinin tepkisini hemen çekecektir. Canlarsohbet.net sitemiz de kurulduğu ilk günden beri bu bilgiler ışığında seviyeli bir chat platformunu tesis etmek için geceli gündüzlü uğraşmaktadır. Candan muhabbetlere hasret kaldığımız şu günlerde sitemiz gerçekten gelen kullanıcılara bir rahatlama ve terapi hizmeti sağlamaktadır. Bu nedenle muhabbet etmek için mekan mekan dolaşmanıza, salaş chat sitelerinde vakit geçirmenize, arayışlarda bulunmanıza gerek kalmadı. Bedava sohbet etmek isteyen 18 yaşını doldurmuş her birey, son derece güvenli sitemizde vakit geçirebilir.

Hayalinizdeki insanla tanışmak, evlilik hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek, sırlarınızı anlatabileceğiniz gerçek bir dost arayışındaysanız, Can sohbet siteleri sizlere tüm bu olanakları sağlamaktadır. Sitemize gelen tüm bireylere eşit mesafede yaklaşan yönetici kadromuz ile sizlere en uygun ortamı sunmak adına çalışmalarımız devam etmektedir. Cancana sohbet, candan muhabbet edenlerin ilk ve son durağına hoş geldiniz. Bütün canların toplandığı mekanımızda “Cam cama değil, Can Cana Sohbetler” yapmak için lütfen yerinizi alınız.

karizma_ 247
Yorumlar

7 yorum bulunmaktadır. “Can Sohbet

  1. Gelin gelin canlar sohbet dost lugun arkadaşlığın kardeşlerin olduğu ortama kaliteli dj yayınlarımizi dinlemeye… saygı sevgi olduğu tek ortam canlar sohbet buluşalım….

  2. Karacığım kalemine sağlık gercek arkadaşlığı saygıyı sevgiyi bulduğum yere sizleride davet ediyorum buyrun bekliyoruz

  3. Kara diline eline kalemine sağlık en iyi şekilde anlatmışsın bizi dostluk sevgi ve sohbetin en iyi adresi tabiki bizde …. Sizleride canlar ailesine bekleriz ….

  4. Sohbet etmek bana gore gundemde kalabilmek, fikir alisverisinde bulunabilmek iki ayri beden de iken sohbet odamizda ayni beyinde bulusabilmek. Caniz biz, cananiz biz her konuda saygi sevgi eglence vede kaliteli dj lerimizin yayinlari esliginde kocaman bir aileyiz. Bizde sohbet anlasabilme yardimlasma gonul alma gonule gonul olma. Sevgili Kara yine kalemin mukemmel olmus yine birebir anlatmissin bizi. Yuregine kalemine emeklerine saglik. Bundan sonrasi gelmek isteyene gelip te bizzat gormek isteyenlere..

  5. Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. İyiki varsınız, iyi ki bizimle birliktesiniz.

  6. sevgili Kara her zaman söylediğim şudur ki kalemin mükemmel ötesi bizler birbirini tanımayan bireylerdik ta ki canlarsohbette buluşana kadar gerçek dostluk aşk arkadaşlık vs gönlünüz için seçtiğiniz neyse burda bulabileceğiniz güzel bir ortamımız var bi bakalım nasılmış demek isterseniz buyrun bekleniyorsunuz saygılar…

  7. KaRa emeğine yüreğine sağlık kankam değerli Tecrübelerinden faydalanmak gerçekten güzel.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *