Online Sohbet Siteleri

Online Sohbet Siteleri

Online Sohbet Siteleri arayınışınız var. Fakat, elinizde telefon var. Akıllı telefon diyorlar buna. Eskiden sabit telefonlar vardı. Hatta ortasında yuvarlak delikli plaket bulunan çevirmeli telefonlar vardı. Hangi numarayı çevireceksen o sayının deliğine parmağını koyardın. Bildiğin o sayıya parmağını koyup çeviriyordun numarayı. Onun için çevirmeli telefon diyorlardı, ve numarayı çevirmek diyorlardı ya zaten. Sonrasında tuşlu telefonlar girdi hayatımıza. Numaralara basa basa arıyorduk kimi arayacaksak. Belirli zaman sonra hafıza eklendi bu telefonlara. Hatta numaraları isimler altında kaydedebiliyorduk artık. Sonra internet denen icad bulundu, mertlik bozuldu. Yok, o silahtı, değil mi? Lakin internet de bozdu geride kalan biraz mertliğimizi desek yeridir. Teknoloji geliştikçe telefonlarımız akıllandı. Öyle ki, ilk olarak mesaj atmaya, sonra resim çekmeye, sonra da internete bağlanmaya başladık telefonlarımızdan. Oysa ellemeli telefon dedikleri var ya? Ha, yok o şakaydı. Ellemeli telefon mu olurmuş? 😊 Akıllı telefon demek istedim. Arama motorlarına giriş yapabiliyoruz artık bu akıllı telefonlarla. Misal online sohbet odaları diye aratıyoruz.

Online Sohbet Siteleri

Online olduk işte akıllı telefonlarımızdan. İnternete giriş yaptık ve online sohbet odaları diye arattık. Karşımıza çıkan ilk siteye tıkladık. Bir rumuz aldık, siteye giriş yaptık. Koyulduk chat sohbet etmeye. Onun için geldik buraya işte. İnternetimiz mi gitti? O halde düşeriz sohbet odalarından. Yeniden giriş yapmamız gerekir. Hatta belki rumuzumuz, yani nickimiz takılı bile kalabilir o sitede. Olabiliyor bazen öyle şeyler. Özellikle teknolojik problemler bağlantı problemlerine sebep olabiliyor. Şebekenin çekmemesi, elektrik kesintisi, şarj imkanı olmaması, internet paketinin bitmesi gibi bu akıllı telefonları kullanmak için gerekli olan her şeyin etkisi olabiliyor. Bu da bizim online sohbet, başka bir deyişle çevrimiçi sohbet etmemize engel olabiliyor. Teknoloji harikası derken birden teknolojik hayal kırıklığı yaşıyoruz.

 

Online Chat

Canlarsohbet.Net olarak size tabii ki garanti veremeyiz bu şekilde problemler yaşamayacağınıza dair. Lakin, saydığımız problemler bizimle alakalı değil, dış etkenlerdir hep. Bundan dolayı diyebiliriz ki, dış etkenler olumlu olduğu sürece, www.canlarsohbet.Net‘e online sohbet siteleri yazarak gelebilirsiniz. Zira bizim sitemize her an, her yerden, her türlü internet erişimi açık olan cihazdan girebilirsiniz. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon, hiç fark etmez. O halde, siz de buyurun gelin. Bizimle online sohbet odaları içinde sohbet edin.

karizma_ 138
Yorumlar

5 yorum bulunmaktadır. “Online Sohbet Siteleri

  1. Faydalı bilgilendirme için teşekkürler admin emegine saglılk. Başarılar dilerim

  2. Şu ana kadar gördüğün en iyi online sohbet sitelerinden birisiyle karşılaştım. Site tasarımı oldukça güzel, chat appleti cıvıl cıvıl. Tesadüfen webte gezinirken denk geldiğim bir site. Yöneticileri en kalbi duygularımla kutluyorum. Özellikle sevgili KaRa buradaysa, hiç bir sıkıntı yaşanmaz.

  3. Sevgili KaRa emegine yüreğine kalemine sağlık.
    Harika ve faydalı bir makale olmuş. Umarım arkadaşlar okur da bilglenirler.
    Sevgiyle kal….

  4. Online chat denilince akla ilk olarak Canlarsohbet.Net sitesi gelmektedir. Özellikle site yöneticileri oldukça becerikli ve efendi insanlardan oluşuyor. Çevrimiçi chat sitelerinde bir çok arkadaşım oldu. Fakat bu site gibisini inanın görmedim. Sevgili site sahibi ve makale yazarı KaRa abiye teşekkürlerimi sunuyorum.

  5. Online sohbet yani canlı chat odasına hoş geldiniz. Canlı ve kameralı sohbet yoluyla arkadaş bulmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *