Nasipse Sohbet

Nasipse Sohbet Odaları

Nasipse sohbet odalarını açmak meğerse bu güne nasip oldu. Uzunca bir süredir nasipse sohbet odası açmak istiyorum diye her fırsatta bu isteğimi çeşitli platformlarda dillendirip duruyordum. Hayaller gerçeğe dönüştü, “Nasip İse Gelir Hintten Yemenden, Nasip Değil İse Ne Gelir Elden” atasözünü kendimize rehber eyledik ve kollarımızı sıvadık. Yeni açtığımız nasipse sohbet odalarında bütün kullanıcılarımız kendilerini bekleyen her ne ise ondan nasibini alacaklar. İyi konuşan, iyi davranan iyilikten nasibini, kötüler ise mutlaka kötülükten nasibini alacaktır.

Nasipse Sohbet

Nasipse Sohbet

Nasipse Sohbet Odalarının Açılış Amacı Nedir ?

Canlarsohbet.net sitemizin alt kategorisinde açtığımız nasipse chat odaları, kısmetini arayanların, sıkıntısını dışa vuramayanların, gündelik hayatta sıkıntıdan patlayanların imdadına bir hızır gibi yetişecek. Bu bilgiler ışığında nasipse chat sitesi, işsizlere iş, dişsizlere diş, evde kalmışlara koca, camiye gidemeyenlere hoca olmaya gayret edecek. Nasipsiz, kısmetsiz, gayret göstermeden bir şeyin hemen oluvermesini beklemek ahmaklıktır. Mutlaka bizlerin de biraz gayret göstermesi gerekmektedir. Bazı arkadaşlar bana dert yanıyor, “Yahu Kara Bastığım Yerde Ot Bitmiyor, Tuttuğum Dal Elimde Kalıyor”. Güzel kardeşim hemen ümitsizliğe boğulma, azim ve gayret edersen mutlaka bir şeyler olacaktır.

Nasibinde Varsa Olur, Yoksa Kendini Fazla Kasma

Nasipse Sohbet sitelerinde kısmetin varsa mutlaka bir kıpırtı olur. Fakat nasibinde yoksa, ne yaparsan yap güzel muhabbetlerden nasiplenemezsin. Eğer nasibinde yoksa düştüğün muz bahçesinden tek bir muz bile yemeden çıkarsın. Gaspetlik, gudubetlik, kısmetsizlik işte böyle bir durum galiba. Nasibin gelmesi için yukarıda da dediğimiz gibi gayret göstermelisin. Küp gibi oturmakla kusura bakma sana hiç bir şey gelmez.

Nasipse Evlenmek İstiyorum !

Bazıları nasibimde kısmetimde ne varsa mutlaka beni bulur şeklinde beklentilerini İslami inanca dayandırmaktadır. Evet doğrudur, mutlaka öyle olacaktır. Fakat kader dediğimiz gizemli kavramda olayın gelişmesi biraz farklıdır. Cenab-ı Allah insanlara akıl, fikir, izan, idrak gibi nimetler vermiştir. Bu nimetlerin kullanılmasını istemektedir. Dolayısıyla kişinin beklentileri, yine kişinin çabasına bağlı kılınmıştır. Çevremizde bazı gençleri görüyorum. “Ben Evlenmek İstiyorum” diyor. Evlenmek istiyorsun da senin bir girişimin var mı? Bir gelin adayı veya gözüne kestirdiğin bir kız var mı?. Soruyorum yok diyor. Peki nasıl evlenmeyi düşünüyorsun?.

Sohbet odaları ekibinden ben yazarınız KaRa, bir makalenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konuyu biraz dağıttık gibi geldi bana. Bu yüzden kusuruma bakmayın.

karizma_ 303
Yorumlar

4 yorum bulunmaktadır. “Nasipse Sohbet

  1. Ciddi bir ilişki arayışında bulunan bireylerin seviyeli bir düzeyde ve ücretsiz bir şekilde faydalanabılecekleri sosyal platform ıçeriğine sahiptir.

  2. nasip ve nasiplerini arayanların sitesi on numara mekan sohbet muhabbet gırgır samata hersey burada

  3. Yeni sohbet odamız hepimize hayırlı olsun… Kara kalemine sağlık..nasipse herkesi sohbet odamıza bekleriz :))

  4. Sohbet ve aile platform icin gayet süper bir ortama sahipsiniz Mükkemmel ötesi dostluk ve arkadaşlık icin doqru adrestesiniz canlarsohbet.net dilediqiniz tek adres.. tıkla vee gec kalmayın lütfen….

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *