Tam Sohbet

Tam Sohbet Odaları

Tam sohbet odalarına hoş geldiniz değerli dostlar. Bir çok insan havadan, dereden, tepeden konuşmaktan nefret eder. Bu tür konuşmaları tamsohbet olarak görmezler. Özellikle içine kapanık insanlar karşı tarafa anlatacak bir şeylerinin olmaması veya konuşursa karşı tarafın kendini ayıplayacağı hissine kapılır. Fakat tüm bu endişelere rağmen mutlaka bir şeyler mırıldanırsınız.

Tam bir muhabbete girmek isteyenlerin çoğunluğu daha işin başındayken çuvallamaya başlar, sohbet yarım kalır. Çünkü konuşma öncesinde her şey normaldir, belki saatler öncesinde tam sohbet yapmaya karar vermişsinizdir. Fakat konuşmaya başladığınız anda ne söyleyeceğinizi unutur, lafı eveleyip gevelemeye başlarsınız. Esasen tamsohbet yapabilmek nezaketten öte, hayatın her alanında başarılı olunabilmesi için yaşamsal ehemmiyet taşımaktadır.

Tam Sohbet

Tam Sohbet

Tam Sohbet Yapmanın Faydaları

Tamsohbet olayına sosyal açıdan baktığımız zaman, konuşmaktan imtina eden, kendi iç dünyasında yaşayan bir çok insanın hayatın bir çok alanında başarısız olduğunu görmekteyiz. Başkalarıyla sık sık irtibat kuran, onlarla haşır-neşir olup sıkıntılarını anlatan bireylerin daha mutlu ve gelecekten ümitli olduğunu gözlemleyebiliyoruz. İşte biz de bu nedenden dolayı Canlarsohbet.net bünyesinde tamsohbet chat odalarını açmış bulunmaktayız.

Zaten siteyi açmamızın ana nedenlerinden birisi de kafamızı dağıtmak, insanların hoş vakit geçirerek siteden mutlu ve mesut ayrılmasını sağlamaktır. Fakat sitemize giriş yapan bazı kişilerin saatlerdir hiç kimseyle muhabbet etmeden nicklerini sağ tarafa park ederek beklediklerini görüyoruz. Hayırdır kardeşim burası park yeri değil, madem sohbet etmeyeceksin o zaman sitede ağırlık yapmayacaksın. Neden bu şekilde yazıyorum ? Çünkü chat siteleri sürekli hareketsiz ve suskun duran insanlara pek itibar etmez. Hemen akıllara şu sorular gelebilir, acaba neden yazmıyor? Acaba neyin peşinde? siteye bir saldırı mı planlıyor? v.s.

Havadan Sudan TamSohbet

Havadan sudan konuşmak öyle basit bir olay değildir. Tam bir sohbete geçmek için yapılan manevralara havadan sudan sohbet denir. Havadan Sudan sohbet konusunu başka bir makalede ele alacağız inşallah. Kız istemeye gidince bile direkt konuya girilmez, önce genişten bir giriş yapılır. En sonunda ağızdaki bakla çıkartılır. “Efendim Sebebi Ziyaretimiz Belli..” diye başlayan girizgahın ardından kız istenir. Fakat konuşma fırsatının kısıtlı olduğu zaman ve mekanlarda bu tarz genişten konuşmalar yakışık almaz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Tam sohbet, aslında havadan sudan sohbetin peşinden gelen gerçek sohbettir. Tamsohbet olayında asıl konuşulmak istenen meseleler masaya yatırılır.

Chat Siteleri İçerisinde TamSohbet Yapabilir miyim?

Tamsohbet olayı tam olarak gündelik yani gerçek hayatta zuhur edebilir. Chat sitelerinde sadece yazılı olarak yapılan yarım yamalak sohbetlere tam chat denilmesi mümkün değildir. Çünkü tam muhabbette karşı taraftaki muhatabın senin ne dediğini tam olarak anlayıp kavrayabilir. Fakat sohbet sitelerinde kimse karşı tarafı görmediği için muhabbetler hep kesik kesik ve yarım olarak anlaşılır.

karizma_ 278

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *