Chat Odaları Sevgili Bulma

Chat Odaları Sevgili Bulma Siteleri

Chat odaları sevgili bulma, bedava arkadaş bulma sitesi, bayan arkadaş bulma canlı chat, sohbet odaları arkadaş arıyorum gibi arayışlarla sitemize giriş yapan bir çok insanı görmekteyiz. Bu insanların arayışına göre kendimizi geliştirmek, kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmak, site yöneticileri olarak bizler için kaçınılmaz oldu. Canlarsohbet.net sitemizde sizler de kendinize bir arkadaş, partner, sevgili, dost veya adına her ne diyorsanız bulmak istiyorsanız sitemize hoş geldiniz.

Chat Odaları Sevgili Bulma

Chat Odaları Sevgili Bulma

Chat odaları sevgili bulma kanallarımızda, kendinize uygun, kafanıza yatkın bir sevgili veya arkadaş bulmak istiyorsanız bunun için biraz gayret göstermelisiniz. Kenara rumuzunuzu park ederek kimsenin ilgisini çekemezsiniz. Mutlaka taşın altına elinizi sokmalı, hızlı chat yapılan sohbet ortamına dahil olarak, aklınızdan geçen güzel düşünceleri hızlı parmaklarınız sayesinde sohbet kanallarına aktarmalısınız. Öncelikle arayışınıza bağlı olarak her iki cinsin nelerden hoşlandığı konusunda herhangi bir bilginiz ve fikriniz yoksa daha önce yazdığım makalelere bakarak bir fikir edinebilirsiniz. Makalelerimin bir çoğu bazı konularda rehber niteliğindedir.

Sevgili Bulamadınız mı ? Yalnızmısınız?

Sevgili bulamadım yalnızım, hasta oldum öksürüyorum, istediklerim olmuyor huysuzum, babamdan azar işittim agresifim gibi bir çok şikayet ve sızlanmalara rastlamaktayız. Bütün bunların altında yatan temel neden bencillik ve nankörlüktür. Çünkü kendimizi her zaman sütten çıkma ak kaşık gibi görür, bütün suçu karşı tarafa yüklemeyi tercih ederiz. Yalnızlık hiç kimsenin kolay kabul edebileceği bir şey değil. Belki klişe bir söz olacak ama “Yalnızlık Allah’a Mahsus”. Yalnızlığınıza son vermek adına kaç defa canlarsohbet.net sitemize girdiniz? Sevgili bulabilmek adına ne tür adımlar attınız? Kaç saat sitemiz içerisinde sohbet ettiniz? Tembelliği bir kenara bırakarak bu konuda bir şeyler yapmanızın zamanı gelmedi mi ? Bazılarına bakıyorum siteye zırt diye giriyor pırt diye çıkıyor. Bunların amacı chat odaları sevgili bulma sitelerini karıştırmak, mikserlik yapmak, rakip sitelerden laf söz getirip götürmektir.

Chat Odaları Sevgili Bulma Sitelerinde Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Bazılarının yaptığı gibi sığır damına girer gibi destursuz odalara girmeyin. Mutlaka samimi bir selam vererek kendinizi tanıtın. Daha sonra evvelden antremanını yaptığınız konuları ufak ufak chat siteleri içerisine yazmaya başlayın. Fakat birden bire yüklenmeyin insanları ürkütebilirsiniz. Yazılarınızda mutlaka romantizm, duygusallık, heyecan ve merak uyandıran satırlar olsun. Odadaki diğer kullanıcılar mutlaka yazılarınızı inceleyecektir. Bu yazıların orjinal mi yoksa kopya mı olduğunu mutlaka anlayacaklardır. İnsanlara karşı son derece doğal davranmaya çalışın

Chat Odaları Sevgili Bulma Sitelerinde Yönetici Olmak İster misiniz?

Yönetici olmak için mutlaka gayret sarfetmeli, gelenleri karşılamalı, gidenleri ise tazim ve hürmetle uğurlamalısınız. Bir de sohbet odalarında gösterdiğiniz performans mutlaka yöneticilerin dikkatini çekecektir. Zamanla yönetim içerisinde yer aldığınızda bunun avantajlarından faydalanıp rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Fakat yönetici olduğunuzda daha dikkatli ve temkinli davranmalısınız.

karizma_ 238
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Chat Odaları Sevgili Bulma

  1. Merhaba KaRa teşekkürederim güzel bir konuyu paylaştın için bu konuda düşüncelerim şunlardır benim kendi fikrim tabiki sevgili olmak zordur bu ortamlarda ama her insan bir değildir tabiki sanal bulduğum huzur şudur iyi dostlar sahip birisiyim onlar sevgim sonsuzdur sanal fikrim ise insan real yaşadıkların görmediğin bitin anlatmak daha iyi geliyor insan zarar gormuyorsun bazen tabi secici olursak insanlar dostluk arkadaşlık sevgili abi kardeş güzel bir ortam sahip bir yerimiz var ben ailem huzurluyum insanı insan olduğu için severim herkrs eşittir gozumde bazı insanlar tanıdık bu dostlukla artıyor tabik bu sanal güzel dostlar kazandim çok sukur en iyi ortsmiz canlar ailesidir çıkın gelin mutlu olun arkadaşlar

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *