Aşk Yerim Net

Aşk yerim net, Aşkım sohbet, Aşkyeri.net mobil, duygu sohbet, ömrüm sohbet sitelerine ev sahipliği yapan Canlarsohbet.net sitemize hoşgeldiniz.

Aşk yerim Net Sohbet

Aşk yerim net sohbet sitelerinde aşkın en saf halinizi yaşamanızı ve yaşatmanızı dilerim. Aşk olanaksız olanları olduran, gönülleri dolduran, Yunus’a balığın karnında “Enel Hak” dedirten ulvi bir kavramdır. Aşk Yerim Net olarak burası diyeceğiniz mekanlarda huzuru ve sükunu bulmaktır. Sahi Cemal SAFİ’nin sorduğu gibi nedir bu aşk? Aşk kelimesini bir çok kişi yazıp çizdi, kimisi en derinden yaşadı ama tarifi oldukça karışık olduğu ve başka duygularla benzerliği yüzünden tam olarak tarif edilemedi. Bu nedenle Aşk Şehri Net sohbet ortamı içerisinde bu konuları uzun uzadıya yazıp çizip tartışmak isterim.

Fakat yukarıda da belirttiğim gibi bir çok kişi AŞK konusunu nefsani isteklerle, arzularla karıştırmaktadır. Her zaman zikrettiğim gibi AŞK, saftır, temizdir. Aşkın içerisinde cinsellik, heves v.b. şeyler barınamaz. Fakat gel gör ki; Aşk.Net sitemize gelen aşıklara, maşuklara bu konuyu anlatmakta oldukça zorlanıyoruz. Adına sevda veya karasevda denilen tutkuyu AŞK zanneden büyük bir grubun sitemiz içinde hep aynı teraneleri söylediğini görmekteyiz. Bu yüzden aşk konusu kişilere göre göreceli bir kavramdır. Kimisi yere göğe sığdıramaz, kimisi ölümle özdeşleştirir, kimisi adına fedakarlık der. Kimine göre AŞK özlem duymak, hasret çekmektir.

Aşkım Chat Sitesi

Adına aşk denilen heyecanlı duygular mutlaka gerçek yaşamda tezahür edecek diye bir kayıt ya da şart yoktur. Sohbet odaları içerisinde veya diğer sosyal paylaşım platformlarında da yazılı sohbetler aracılığıyla başlayan iletişimler zamanla ivme kazanır. Yazılı sohbetler bir müddet sonra sesli sohbetlere, sesli sohbetler ise kameralı sohbet dediğimiz görüntülü sohbete kadar uzanır. Bu görüntülü sohbetler bir müddet devam ettikten sonra gerçek dünyada buluşmak için sözler verilir ve buluşulur. Canlarsohbet.net sitemiz; yüzlerce kişinin birbiri ile tanışmasına vesile olarak bir çok mutlu evliliğin de temelini atmıştır.

Sevgili okurlarım, sizler de AŞK’ın en yoğun halini yaşamak istiyorsanız, mutlaka canlarsohbet.net sitemizde bir çay içimi muhabbetlere katılabilirsiniz.

karizma_ 283

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *