Kahkaha Sohbet

Kahkaha Sohbet Odaları

Kahkaha sohbet odaları, kahkaha chat siteleri;  geçmiş dönemlerde chat müdavimlerinin en çok ziyaret ettiği gözde sitelerden biriydi. Site içerisinde mizah, eğlence, fıkralar gibi insanı canlı tutan etkinlik ve aktivitelere yer verilirdi. Fakat her ne hikmetse, bu güzel sitemiz de zamana yenik düşerek internetin tozlu sayfalarında kaybolup gitti. Bu sitenin ziyaretçileri oldukça fazla idi, ünü bir ara yurt dışına kadar yayılmıştı. Dünya ve Türkiye üzerinde hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi mevcuttu. Sitenin aniden kapanması sonucunda bir çok kullanıcı üzüntü ve dumura uğradı, yeni arayışlara girdiler. Acaba eski bol kahkahalı günlere geri dönebilecekler miydi?. Kahkaha sohbet müdavimlerinin mağdur olmaması, eski şamatalı günlere dönmesi için canlarsohbet.net site yönetimi olarak harekete geçtik. Eski kahkaha chat odaları içerisinde neler varsa aynısını sitemize entegre ettik. Tasarım ve içeriği yeniden düzenleyerek yayın hayatına başladık.

Kahkaha Sohbet Chat Siteleri

Kahkaha chat sitesi içinde, günlük hayatta yaşadığınız komik ve eğlenceli anları rahatlıkla anlatarak geniş arkadaş kitlesine sahip olabilirsiniz. Çünkü komik insanlar her zaman karşı cinse sempatik görünmüştür. Bu anlatım ve sunumlarınız esnasında, sohbet sistemimiz içerisindeki kahkaha emojilerini veya son tasarım eğlence botumuz G-BOT vasıtasıyla çeşitli şakalar yapabilirsiniz. Canlarsohbet.net sitemiz içerisinde kahkaha attığınızı belirtmek için bir çok alternatif yöntem olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Gündelik Hayatta Kahkaha Olayına Bakış

Her makalemizde olduğu gibi anlattığımız olayları gündelik hayattakiyle karşılaştırmak, mukayese etmek bizim için kaçınılmaz oluyor. Çünkü sanal ortamlarda yapılan eylemlerle, gerçek hayatta yapılanlar birebir birbirine denk olmuyor. Sanal chat siteleri içerisinde sarfettiğiniz yazılara bir çok kullanıcı normalmiş gibi tepki verir ve güler geçer. Fakat gündelik hayatta yapılan her işin, eylemin, ağızdan çıkan sözün, gülmenin, ağlamanın mutlaka bir ortası vardır. Tıkabasa yemek yememek, kış uykusuna yatmış gibi saatlerce uyumamak, çok konuşmamak v.b. gibi. Bu nedenle kahkaha olayına günlük hayatta her zaman sıcak bakılmaz, müsamaha gösterilmez. Gülmenin en iyi şekli tebessüm etmektir, yani dişler hafiften gösterilir ve sessizce gülünür. Her lafa, her olaya su aygırı gibi ağız açılarak kahkaha atılması kimse tarafından hoş görülmez kanaatindeyim.

İslami Açıdan Kahkaha Atmak

İslam dini sesli bir gülme şekli olan kahkahaya pek sıcak bakmamakta, efdal olanın tebessüm olduğunu belirtmekte, kahkaha atmanın mekruh olduğunu çeşitli hadislerle belirtmektedir. Hayatımızın her alanında bize rehber olan sevgili peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)’nın yüksek sesle güldüğünü gören hiç kimse olmamıştır. Çok gülmek ve mahzurları konusunda bir çok kaynağa ulaşabilirsiniz. Sohbet odaları ekibinden yazarınız ben KaRa, kahkaha olayına kendi üslubumuzla yaklaşmaya çalıştık. Bir başka makalede görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.

karizma_ 194
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Kahkaha Sohbet

  1. Selam KaRa gülmek içinde şunları diyebilirim ben gülmeyi çok seviyorum neşeli pozitif olmasın çok severim etrafımda insanlar neşe sacmayi çok seviyorum bu yüzden neşeli olmak güzeldir bazen yaşadığım hayatlarımız bizi yolsa iyi geliyor gülmek iyi hissettiriyor teşekkürederim konu için

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *