Neşeli Chat

Neşeli Chat Odaları

Neşeli chat, Neselisohbet.net sitesinde keyifli muhabbet yapabilmek için öncelikle insanın keyfinin yerinde olması lazımdır. Türlü çeşit dert ve sıkıntılar içerisinde bocalayan insanların neşeli sohbet etmesi hayatın olağan akışına aykırıdır. Neşeli chat yapan insanlar kıpır kıpır hareket ederler. Daldan dala atlayarak insanların sıkılmamasını ve enerjilerini kaybetmemesini sağlarlar. Fakat bazı insanlara baktığımızda hep bir kısır döngü içerisinde aynı konulardan bahsettiklerini görmekteyiz. Bazıları sürekli havanın bulutlu ve yağışlı olduğundan bahseder.

Neşeli Chat

Neşelisohbet

Yahu kardeşim zaten biz şuraya kasvetimizi kederimizi atmaya geliyoruz. Sen de havanın kötü olduğundan bahsederek bişi resmen düşürüyorsun. Özellikle erkekler futbol müsabakalarından bahsetmeye bayılır. Fakat sürekli aynı konulardan bahsetmek sizi bir aptal pozisyonuna sokabilir. Monoton ve sıkıcı sohbetleri unutmak, daha renkli muhabbetlere tanıklık etmek istiyorsanız, Canlarsohbet.net sitemize girerek neşeli muhabbetlere tanıklık edebilirsiniz. Bu şekilde yapılan muhabbetler size oldukça olumlu yönde etki edecektir. Kısa ve kısır muhabbetler, küçük kelimeler sohbetin tez zamanda bitmesine yol açacak, mutluluğunuza adeta balta vuracaktır.

Neselisohbet.NeT Siteleri

Keyifli chat sitelerini aktif etmemizin asıl nedeni, insanların günlük hayattaki ağır ekonomik şartların getirdiği stresten kurtulmalarını sağlamaktır. Neşeli chat sitemiz içerisinde elbette olumsuz konuların konuşulduğu zamanlar olmaktadır. Fakat her zaman bu olumsuzluklara rastlamazsınız. Maksadımız insanları neşelendirmek şenlendirmek olduğundan hayatın akışına dair komik olaylara ve anlatımlara yer verilmektedir. Ayrıca son derece profesyonel Dj’lerimizin sunumu ve çaldıkları hareketli parçalar eşliğinde kıpır kıpır bir sohbet sitesi sizleri beklemektedir.

Neşeli sohbetleri sekteye uğratmaya, bu güzel ortamımızı bozmaya çalışan bir takım karanlık tipler mevcuttur. Bunlar içlerindeki kötülüğü kusmak, negatif enerjilerini diğer kişilere aktarmak için uğraşırlar. Bu söylediğimiz insanlar, chat siteleri arasında dolaşan, belli bir yere bağlı olmayan karanlık ruhlu tiplerdir. Umutsuz vaka olarak adlandırdığımız bu tipler, diğer neşeli insanları ürkütüp siteden çıkartmak için uğraşırlar. Chat dilinde TROL olarak adlandırdığımız bu soytarılara Canlarsohbet.net sitemizde kesinlikle “0” tölerans göstermekteyiz. Bu yüzden içiniz rahat olsun, müsterih olun.

Hasta Ruhlu İnsanlara Bazı Tavsiyeler

Güzel kardeşim velevki rahatsızsın veya psikolojin bozuk. Bu halinle sitemize gelme seni istemiyoruz. Sitemizde doktor bulunmamaktadır. Fakat illa ben tedavi olmak istiyorum diyorsan, sitemizin müdavimlerinden Veteriner hekim EzeL seni iyice muayene etsin, gerekirse sana teramisin iğne yapsın. Saplantılarınla, vesveselerinle kimsenin huzurunu kaçırmaya hakkın yok. Ama tüm bu tavsiyelere rağmen hala armutun sapı, üzümün çöpü diyerek ince eleyip sık dokuyanlara rastlayabiliyoruz. Neşeli chat sitemizde kendini kasmana gerek yok.

Sohbet odaları ekibinden ben yazarınız KaRa, bir başka makalede görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

Diğer Konu Başlıklarına Bakmaya Ne Dersiniz ?

karizma_ 295
Yorumlar

7 yorum bulunmaktadır. “Neşeli Chat

  1. sevgili Kara yine esprili bi konu yaratmışsın ve üstelik adımı vererek eh ama haklısın da bazı tipler malesef tribüne oynamak isterler kendileri şizofren bir kişilik olup karşısındakilere bu duyguları empoze etmeye çalışır ama seninde söylediğin gibi canlarsohbette bu tiplere prim verilmez bir şekilde dostlarla muhabbet ve birazda eğlenmeye geliyoruz reelimizde yeteri kadar sıkıntı yaşıyoruz kanalımızda bari biraz keyfi hak edelim demi bu demkki sizlerde katılın aramıza biraz havamız değişsin saygılar…

  2. Emegine saglik KaRa

  3. Kalemine saglik KaRa

  4. Guzel bir konuya değinmişsin sevgili Kara

  5. Emegine yuregine saglik KaRa

  6. Emegine sağlık degerli dostum

  7. Sevgili kara yine her zamanki gibi iyi bir konu bulmussun bazı insanlar yaşadıkları ağır olduğunda olsa gerek toplum olarak iyi gozukmüyoruz

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *