Chat Odaları Üyeliksiz

Chat Odaları Üyeliksiz

Chat odaları üyeliksiz olması bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Gündelik yaşamda birbirinden ayrı ve bağımsız olarak yaşayan kişilerin bir araya geldikleri platforma chat odaları üyeliksiz denilmektedir. Bu platforma gelen kişiler, normal yaşamlarında bir çok meşgale ile uğraştıklarından, insani ilişkilere zaman ve fırsat bulamamaktadır. İçinde yaşadığı yalnızlık hissini yenmek isteyen bir çok insan, sohbet siteleri vasıtasıyla bu derdine derman aramaya çalışmaktadır.

Çünkü yüce yaratıcı ALLAH (C.C.), insanları sosyal bir canlı olarak yaratmıştır. Eğer öyle olmasaydı insanlar köylerde, kasabalarda ve şehirlerde bir arada yaşamaz, herkes ayrı bir yerde kendine ev yapar öyle yaşardı. Bu duygu ve düşünceler ışığında sohbet odalarına gelen bir çok kişi, içinden geçen fikirleri fütursuzca söyleyebilmektedir. İnternet ve sanal dünyanın daha icat edilmediği yıllarda insanlar dertlerini anlatacak bir meşgale bulamayınca ıssız ormanlarda ve kayalıklarda bağırıp çağırmak suretiyle rahatlama yoluna giderlerdi.

Chat Odalarında Sizden Beklenenler

Lakin günümüz dünyasında, İnternet ve sanal dünya teknolojileri baş döndürücü bir hızla geliştiği için sohbet odalarına olan ilgi son derece artmıştır. Üstüne üstlük Chat odaları üyeliksiz olduğundan dolayı daha cazip bir hal almaktadır. Çünkü hiç bir yere ücret ödemeden, kayıt olmadan, başvuru formları doldurulmadan sadece bir cep telefonu ile girilebilen odalar herkesin ilgisini çekmektedir. Odalara giren kullanıcılar rahat ve ferah bir mekanda sohbetlerini yapabilmektedir. Üyeliksiz ve ücretsiz olarak sunulan tüm bu hizmetler sonucunda kullanıcılardan hiç bir beklentimiz yoktur. Tek beklentimiz site yöneticimiz tarafından konulan kurallara uyulmasıdır. Daha önce yayımladığımız bir makalede Sohbet sitesinde nasıl davranılması gerektiği konusunda uyarılarda bulunmuştuk.

Sohbet odalarında Türk Aile Yapısına uygun nickler kullanılması, kullanılan rumuzlarda küfür ve müstehcenlik çağrışımı yahut reklam yapılmaması kırmızı çizgilerimizdir. Yapılan muhabbetler esnasında diğer kullanıcıları üzecek, sindirecek, bezdirecek yazılar yazılması yasaktır. Bu yasaklar doğru düzgün bir profil sergileyen kullanıcıların rahat ve huzurunu sağlamak için uygulanmaktadır.

Chat Odaları Üyeliksiz Arkadaşlık ve Sohbet

Canlarsohbet.Net sitemiz, gün geçtikçe büyüyerek bünyesine yeni siteler ve kullanıcılar katmaktadır. Bunu çekemeyen rakip siteler çeşitli karalama ve iftiralarla bizleri yıpratma yoluna başvurmaktadır. Fakat her ne yaparlarsa yapsınlar güvenli, ferah, konforlu odalarımız herkesin dikkatini çekmektedir. Sitemiz içerisinde yasaklanan konular dışında aklınıza ne gelirse diğer üyelerle paylaşabilir, karşılıklı fikirlerinizi öne sürebilirsiniz.

karizma_ 225

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *