Dini Sohbet Odaları Seviyeli

Dini Sohbet Odaları Seviyeli

Dini sohbet odaları seviyeli islami sohbet odaları. Nurchat dini sohbet, geveze islami chat gibi bir çok konu başlığını merak eden yüzlerce insana rastlamak mümkündür. Bütün bu arama metriklerini hafızasına kaydeden google arama motoru. Bundan dolayı, sayfanın en altında benzer kelime aramalarını listelemektedir. Bu şekilde kullanıcıların başka hangi kelimelerde arama yaptığını yapay zeka ile bizlere göstermektedir. Canlarsohbet.net sitesi yönetimi olarak bizler de kullanıcı odaklı çalışmalarımızı ivedilikle sürdürmekteyiz. Bu meyanda insanların ilgi alanlarına ve aramalarına. Süratle cevap vermek için geceli gündüzlü çalışmalarımız devam etmektedir.

Dini sohbet odaları seviyeli sitemiz, tıpkı diğer çeşitli sohbet kanalları gibi Canlarsohbet.net alt kadrolarında yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Günün her saatinde kesintisiz, hızlı ve stabil bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. İslami sohbet ve irşad konusu son derece hassas bir konu olduğu için, islami değerlere son derece dikkat ve hürmet göstermekteyiz. Bu bilgiler ışığında islam ve din konusunda yetkin kullanıcılar tarafından çeşitli dini sohbetler düzenlenmektedir. Sizler de bu sohbetlere katılmak suretiyle bilgi, görgü ve tecrübelerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Seviyeli Dini Chat Sitelerinde Kurallar

Bütün sohbet kanallarımız içerisinde genel site kuralları mevcuttur. Fakat, bazı odalarda farklı kural ve yaptırımlar mevcuttur. Özellikle İslami sohbet sitemiz içerisinde kısır dini tartışmalar, siyaset ve futboldan konuşmak, mezhep ayrımcılığı yapmak, İslam alimlerinin arkasından atıp tutmak, iftira, zan ve bühtanda bulunmak tamamen yasaktır. Ayrıca kullanılan nicknamelerin de İslami normlara uygun olması, küfür ve hakaret içermemesi gerekmektedir.

Dini Sohbet Siteleri

İrc Chat dünyasının en hızlı dönemlerinde kurulan dini sohbet siteleri. İnsanların ilgisini hep üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu siteler, aynı zamanda sanal dünyada peydah olan sahte dincilerin mekanı olmuştur. Din tüccarlarının da yuvalandığı yerlerden birisi olmuştur. Ağzı bir iki laf yapan bu sahte din simsarlarının amacı. İnsanların saf ve temiz duygularını sömürerek onlardan çıkar elde etmektir. Bazıları ise buralara sırf merak ettiği soruların cevabını öğrenmek için. Giren kadınları ağlarına düşürmek ve onları kirli emellerine alet etmek istemektedir. Esasen internet bağımlılığı ve vaktin çoğunun bu tür açılan sitelerde geçirilmesi. Adeta toplumsal bir yara olarak gittikçe büyümektedir.

Bütün yaşamını sanal dünyaya kaydıran, eş, dost ve akrabalarından kopuk olarak yaşayan ve gittikçe yalnızlaşan büyük bir topluluktan bahsetmekteyiz. Batı dünyası kılıçla veya silahlarla yenemediği Türk toplumunu maalesef teknolojiyle, televizyonlarla, akıllı telefonlarla, tabletlerle, bilgisayarlarla kuşatarak içten yıkmaya başlamıştır. Batı hayranlığı ve teknoloji bağımlılığı sonrasında Türk toplumu kendi öz değerlerinden uzaklaşarak “Yoz”, “Kokuşmuş” bir topluma dönüşmeye başlamıştır.

karizma_ 277
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Dini Sohbet Odaları Seviyeli

  1. Selam;
    Sende bu din konusuna taktın KaRa ne yazayım simdi. Din deyince ben dedemden aldığım din terbiyesini anlıyorum. Onun dini sohbetleri dün gibi kulağımda hiç unutmam. Birde tek bir rehberim vardır Kur’an. Başkası beni ilgilendirmez. Herkes kendi çıkarına göre yorumluyor çünkü. Bir şeye takildim mi açar Kurbanım bakarim. Anamdan babamdan öğrendiğim din günümüzde çok değişti çünkü. Din simsarlari türedi.
    Neyse aldırdım yazıp duruyorum.bukadar yeter mi sevgili KaRa.
    Emegine yüreğine kalemine sağlık başka yorumlarda buluşmak dileğiyle….

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *