Zurnachat

Zurnachat Sitesi

Zurnachat sitemize avdet eden kullanıcılar yeni ufuklara yelken açmak ve arkadaş kazanmak için gelirler ve neşe dolu sohbetler ederler. Canlarsohbet.Net sitesinin tamamı ve tüm odaları son derece güvenli bir şekilde inşaa edilmiştir. Tamamen bir aile ortamı kurduğumuz zurna sohbet odalarımıza gün içerisinde bağlanan insanlar; saygı, sevgi, dostluk bağlamında muhabbet ederek günün sıkıntı ve üzüntülerinden bir parça uzaklaşabiliyor. Cenab-ı Allah insanları fıtrat olarak toplu şekilde yaşamak üzerine yaratmıştır. Siz hiç tek başına yaşayan veya yerleşim yerlerinden uzaklarda evler gördünüz mü? Sadece istisnai durumlar olabilir. İnsanoğlu az evvel de bahsettiğimiz gibi diğer insanlara muhtaçtır. Onlarla birlikte yaşamaya mecburdur. Bu sebeplerden ötürü, sitemiz günün her saatinde dolu bir şekilde hizmet vermektedir.

Zurnachat

Zurnachat

Zurna Sohbet Odaları

Zurnachat sitemizde daha önce birbirini hiç tanımayan bireyler, zamanla kaynaşıp çok güzel muhabbetlere doğru gidiyorlar. Zurnachat odası üzerinden diğer arkadaşlık odalarımıza veya şehir sohbet kanallarımıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Zurna sohbet odalarımızda her zaman disipline, sevgiye, saygıya ve ahenge büyük önem verdik. Bunların bozulmasına ve suistimal edilmesine asla müsamaha göstermedik. Şimdi geldik zurnanın zırt dediği yere. Yıllardır dişimizle tırnağımızla tesis ettiğimiz bu sohbet ortamı, bir kaç baldırı çıplağın, kendini Hacker zanneden ahmakların bir kaç cılız hareketiyle bozulamaz.

Günün her saatinde tecrübeli ve kıdemli adminlerce odalarımız gözetlenmekte ve bunlara yol verilmemektedir. Son zamanların modası eline bir iki lamer programı alan bazı ucubeler, bu programla siteyi yakıp yıkacaklarını zannediyorlar. Bu programlar bizim sitemizde bir halta yaramaz. Kıçına zlineyi yersin sonra sudan çıkmış balık gibi sağa sola bakarsın. Akıllı ol efendi ol, ayağımızın altında değil, başımızın üstünde yerini al.

ZurnaChat Odaları Ne Zaman Açıldı?

Zurna Chat sitelerinin ilk açılma tarihi yaklaşık 24 sene öncesine dayanmaktadır. Zurna sohbet odaları, bir başka makalede bahsettiğimiz Kelebek Sohbet odalarından biraz daha eskidir. O dönemlerin en popüler İRC serveri olan Zurna sohbet sitesi ilk çıktığında ortalığı kasıp kavurmuş, gerçek hayatta bile bu sitede dönen muhabbetler tartışma konusu olmuştur. Hala bir çok forumda veya tartışma platformunda bu sitenin müdavimleri eski günleri minnet ve özlemle yad etmektedir. İşte bizler de bu nostaljik ortamı sizlere yeniden yaşatmak için Zurna chat sitelerini faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Vatana millete hayırlı olması dileğiyle, bir başka makalede görüşünceye kadar sağlıcakla kalınız.

karizma_ 282
Yorumlar

12 yorum bulunmaktadır. “Zurnachat

 1. KaRa emegıne yuregıne saglık degerlı dostumm senı tanımak guzel ısının ehli birisin

 2. Emegıne yuregıne saglık Kara basarılarınızın devamını dılerım

 3. Kara canlarsohbet aılesınde senı gormek cok guzel

 4. kara senı canlarsohbet aılesınde gormek guzel

 5. Emegine yuregine saglik Kara

 6. kalemine sağlık KaRa

 7. Degerli yorumlarin icin tesekkurler KaRa

 8. Kara emegine saglik

 9. kara emegine saglik

 10. Kara aramiza hosgeldin

 11. Kara emegine saglik

 12. Kara degerli yorumlarin icin tesekkurler

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *