Şeker Sohbet

Şeker Sohbet Odaları

Şeker sohbet odaları, şeker chat siteleri olarak şeker kıvamında sohbetlere gereksinim duyanlara hitap etmek için şeker chat sitelerini sizlerin hizmetine sunduk. Canlar chat sitesinde arzuladığımız sohbet ortamı, hiç kimsenin birbirini kırmadan, üzmeden, eleştirmeden sevgi ve saygı çerçevesinde muhabbet edilmesidir. Bizler canlarsohbet.net yönetimi olarak bu ortamı tesis ettiğimize inanmaktayız. Bazen arada çatlak sesler çıktığına, tesis ettiğimiz sevgi ve saygı ortamını baltalamaya çalışan tiplere rastlamaktayız. Bu kişileri de etkin olarak kullandığımız adminvari yöntemlerle engelliyor ve siteden dışarıya çıkartıyoruz. Şeker gibi muhabbetlerin kesintiye uğramasına kesinlikle müsaade etmiyoruz.

Şeker Chat Siteleri

Şeker chat siteleri, iç dünyanızı ve güzelliklerinizi sevdiklerinizle doyasıya paylaşma platformu olarak faaliyete başlamıştır. Eğer sizler de zoru başarmak, sohbet etmek, karşınızdaki insana zaman ayırmak, onun anlattıkları ile gönül bağı kurmak istiyorsanız lütfen şeker chat sitelerine giriş yapınız. Şu yalan dünyada dertsiz hiç kimsenin olmadığını kabul edersek, karşıdaki insanla daha rahat gönül bağı kurabiliriz. Bazen gündelik hayatta da hiç konuşmadan, sevdiğinizin gözüne bakarak saatlerce onu dinlersiniz.
Fakat üzülerek ifade ediyorum ki, günümüz dünyasında insanlar muhabbet etmenin kıymetini unutmuştur. İnsani duygulardan ve iletişimden bizleri koparan elbette sanal dünyadır.  İnternet ve sanal chat siteleri vasıtasıyla karşıdaki insanla muhabbete girildiğinde, konu gerçek amacından uzaklaşarak bazen saçma bir yöne doğru gitmektedir. Aslında insanların sohbet etme isteğinin ardında yeni bir şeyler öğrenmek arzusu mevcuttur.
Benim de en sevdiğim şey, değer verdiğim bir kişiyle herhangi bir konu üzerinde muhabbet etmektir. Ne yazık ki her insanla her konu konuşulamıyor. Bazen konuşmak istediğim kişiler kilometrelerce uzakta oluyor. Bu insanlarla yüzyüze saatlerce konuşmayı çok özlüyorum.
Artık güzel sohbetlere olan özlem arttı. Bunun nedeni günümüz insanının birbirini dinlemeye ne zamanı, ne de mecali var gibi görünüyor. Bazen güzel başlayan sohbetler eften püften sebeplerle kesilip yarıda kalabiliyor. Tam muhabbetin ortasında taraflardan birinin aklına bir olay geliyor ama net olarak hatırlayamıyor. “Aaa neydi tam hatırlayamadım” diyerek düşünmeye başlıyor ve ardından cep telefonuna sarılıyor ve o güzelim muhabbet en zevkli yerinde kesiliyor. Sohbet odaları ekibinden yazarınız ben KaRa, hepinize şeker tadında sohbetler diliyorum.
karizma_ 290

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *