Samsun Sohbet

Samsun Sohbet

Samsun sohbet odaları, Samsun Chat sitelerinden size merhaba demek istiyorum. Şehir sohbetleri kapsamında bu gün Samsun chat sitesini açmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Bulunduğunuz yerden Samsunlularla tanışmak, sitemizde online bulunan karadenizlilere sıcak bir selam vermek istemez misiniz?. Bundan böyle, Samsunlulara kısa mesaj atabilirsiniz. Global kanallarda onlarla muhabbet edebilirsiniz. Bilgi alışverişinin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. Canlarsohbet.net sitemizde yazılı, sesli veya görüntülü sohbetler vasıtasıyla Samsunlularla online görüşebilirsiniz. Mobil sohbet olanağı sağlayan bir çok sohbet sitesi vasıtasıyla hızlı ve güvenilir chat yapmanın keyfini bizlerle yaşayabilirsiniz. Chat sohbet sitelerinde artık insanların görüntüsü, sesi, yaşı veya statüsünün hiç bir önemi yoktur.

Tanımadığınız, bilmediğiniz, görmediğiniz şahıslarla random olarak rahat bir şekilde yazışabilirsiniz. Bir çok insan yazılı chat yapmanın büyüsüne kapılmıştır. Bu nedenle bu büyünün bozulmaması için sesli ve görüntülü sohbete karşı çıkanların sayısı bir hayli fazla olmaktadır. Çünkü kamera açıldığı andan itibaren hayaller paris, ama gerçek Etiyopya gibi olabilmektedir. Bunun nedeni ise sohbet sitelerine gelen kişilerin söyledikleri ile görüntülerinin birbirini tutmaması, elma beklerken karşınıza armut çıkması gibi bir şeyden bahsediyoruz. Benim de yılların chatçısı olarak sizlere nacizane tavsiyem en iyisi yazılı chat yapmaya devam edin.

Kameralı sohbet olayına girerseniz karşınıza ummadığınız birisi çıkabilmektedir. Aslında yazıştığınız kişi 25 yaşında oldukça yakışıklı bir gençtir ama kamera açılınca 60 yaşında bir sapık olabilmektedir. Tam tersi kadın için de geçerlidir, genç ve güzel bir kadınla yazıştığınızı zannederken karşınıza 3 torunlu ununu elemiş, eleğini duvara asmış bir kadın çıkabilir. Dediğimiz gibi bu sanal chat siteleri  sürprizlerle doludur. Neyse biz yine Samsun sohbet makalemize kaldığımız yerden devam edelim.

Samsun Chat Siteleri

Samsun, Türkiye’nin kuzey kıyılarında yer alan Karadeniz’in en büyük ilidir. Sohbet ve chat kültürünün oldukça gelişmiş olduğu bu şehirde ilginç insanlara rastlayabilirsiniz. Samsunlularla sıcak sohbetlere dalarken, canlarsohbet.net sitemiz içerisinde diğer 81 ilimizden gelen çok farklı insanlarla da karşılaşıp sohbet edebileceksiniz. Bu nedenle, monotonluktan kurtulmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla, hep aynı yüzlerle karşılaşmak kabak tadı vermektedir. Sizler için sitemiz bir alternatif olabilmektedir. Şehir sohbetlerinin tadına varmak, kültürel bilgi alışverişinde bulunmak için canlarsohbet.net sitemiz büyük bir platformdur. Burada yapacağınız muhabbetler esnasında çeşitli ve değişik fikirlere sahip insanlarla karşılaşacaksınız. Sizler de bu bilgi ve kültür hazinesinden payınızı almak için lütfen Samsun Sohbet odalarındaki yerinizi alınız.

karizma_ 189
Yorumlar

5 yorum bulunmaktadır. “Samsun Sohbet

  1. Yüreğine emeğine sağlık KaRa güzel özetlemiş ve güzel bilgi için teşekkür ederim

  2. KaRa bende bu kez kısa yazicam.Zira otobüste yolculuk ediyorum.Emegine, yüreğine,kalemine sağlık.Guzel bir makale olmuş.Biryerde güldüm. 3 torunlar bir kadin çıkabilir demissin.Ben senin ananla yaşıtım ya.
    Sevgiyle kal….

  3. Emeğine yüreğine sağlık KaRa gercekten saglam bi kalemin var.İyiki bizimlesin.

  4. Samsun sohbet başlıklı yazınız hem komik, hem trajik, hem de nasihatlerle dolu bir yazı olmuş. Bizatihi ben Samsunda yaşamış biri olarak sadece şunu söylemek istiyorum. Samsundan adam çıkmaz lafını rahatlıkla söyleyebilirim. Türkiye’nin en üçkağıtçı insanları Samsun’da bulunmaktadır. Ben Samsunluları hiç sevemedim bu yüzden bir Samsunlu ile muhabbet etme düşüncesi bile midemi bulandırıyor. Sevgili KaRa biliyorum sen sadece sitenin gelişmesi için yazıyorsun bu makaleleri, belki de bana kızıp alınacak, fırça atacaksın ama ben kendi doğrularımı yazmaktan asla çekinmedim. Seviliyorsun ve sayılıyorsun koca üstad.

  5. Karadeniz bölgesine gitmek nasip olmadı. Ama bir Samsunlu ile canlarsohbet.net sitesinde muhabbet ettim, fakat bir türlü nickini hatırlayamadım. Sevgili KaRa ağabey, seni yıllardır tanırım, makalelerini de büyük bir zevkle izlerim. Hem komik, hem de çok ciddi bir adamsın. Sen kimin yanında yer alırsan mutlaka o yanındaki kişi her bakımdan şanslı ve kazançlıdır. Allah kalemine zeval vermesin vesselam.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *