Bilinmeyen Chat Siteleri

Bilinmeyen Chat Siteleri

Bilinmeyen chat siteleri bilinen ve görünen sitelerin dışında faaliyetlerini sürdüren ve sohbet odaları hizmeti vermeye çalışan sitelere verilen isimdir. Yani google arama motorunda görünmeyen ama var olduğu çeşitli rivayetlerle tespit edilen bu tür siteler olduğunu duymaktayız. Yani adamcağız binbir emekle ve biraz kesenin ağzını açarak bir site faaliyete geçirmiş ama, sitesini tam olarak google amcaya tanıtamadığından onlarca sayfa gerilerde nal toplamaya başlamıştır. Daha önceki makalelerimizde site açmak ve işletmek hakkında bir takım ipuçları ve tüyolar vermeye çalışmıştık.

Şimdi makaleyi okuyan Sunaz, Superisi, EzeL, DuDu gibi kanalımızın sevilen simaları şöyle bir soru yöneltebilir. “Yahu KaRa Bizler Bilinenle Uğraşamıyoruz, Bu Bilinmeyen Chat Siteleri Nereden Çıktı!” diye sorabilir. Sevgili okurlarım bilinen, görünen bir şeyden çekinceniz ve korkunuz olmaz. Fakat işin içine “Bilinmeyen” kelimesi girince insan biraz hödürgeleniyor ne dersiniz ? Biraz saçmaladığımın farkındayım ama konuya devam edelim inşallah. İnsanoğlu yapısı gereği meraklı bir varlıktır. Bilinmeyen, görünmeyen, esrarengiz şeylere karşı hep bir ilgimiz vardır. Örneğin ıssız bir yerde yapılmış eski ve köhne evleri çok merak ederiz. Acaba içerisi nasıl, inler cinler var mı ? gibi.

Bilinmeyen Chat Sitelerini Nasıl Bulurum ?

Bilinmeyen chat sitelerini bulmak için epey efor sarfetmelisiniz. Çünkü bu chat siteleri adeta google sokaklarında yörüngesinden kopmuş uydu gibi başıboş dolaşmaktadır. Sahibi tarafından açılmış fakat yeterli ilgi ve alaka gösterilmemiş, benim gibi profesyonel yazarlar tarafından güncel makaleler yazılmamış olduğu için google sayfalarının en arkalarında ayakta durmaya çalışmaktadır. Bu sitelere girdiğinizde pek hareket göremezsiniz. Sayfalar donmuş gibi durur. Biraz içeride durunca içinize bir ürperti gelir ve korkmaya başlarsınız. Bazılarınız şöyle diyebilir; “Yahu KaRa Korku Filmi mi Anlatıyorsun? Yoksa Bilinmeyen Chat Sitelerini mi?” Anlatımlarım şahsıma münhasır olduğu için çoğunlukla olaylara mizahi yönden yaklaşmaya çalışıyorum.

Bilinmeyen chat sitelerinde acaba neler oluyor? Ahmet ve Müyesser hatun arasında neler konuşuluyor? Yani kalbimizi bozmaya gerek var mı? Karşıt iki cins konuşunca neden ilk aklımıza müstehcen konuşmalar geliyor? İki medeni insan pekala memleket meselelerini konuşamaz mı? Ailelerinden bahsedip şikayet veya serzenişte bulunamazlar mı?

 

karizma_ 247
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Bilinmeyen Chat Siteleri

  1. Merhaba KaRa evet güzel bir konuymus her zamanki gibi emegine yuregine sağlık yazin kalemine sağlık insan oglu meraklıdır meraklıyız doğru demişsin bazı şeyler merak eder diyalog kururariz kendi adima teşekkürederim

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *