Netlog Chat Sitesi

Netlog Chat Sitesi

Netlog Chat sitesi, netlog sohbet odaları ismini duymayanınız yok gibidir. Yaklaşık 13 sene önce oldukça popüler bir chat ve arkadaşlık sitesi olarak milyonlarca kişinin beğenisini kazanmıştı. Siteye giren kullanıcılar yazılı chat yapmanın yanı sıra, fotoğraflarını siteye yükleyebiliyorlardı. Netlog; Android telefonlarda kullanılabilen eğlenceli sosyal paylaşım ağlarından birisiydi. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınızla sürekli irtibat halinde kalarak onların neler yaptığını, nereye gittiğini takip edebiliyordunuz.

Netlog Chat Sitesine Ne Oldu?

Netlog chat sitesi 2016 yılında kullanıcılarının e posta adresine binlerce spam göndererek milleti canından bezdirmesi üzerine fişi çekilerek kapatıldı. Çünkü artık Netlog sohbet odası kötü niyetli lamerlerin, hackerlerin suistimal ettiği bir platform olarak lekelenmişti ve eski canlı günlerini tekrar kazanması zor görünüyordu. Netlog chat sitesi kapanınca, bu sitenin müdavimi binlerce insan ortada kaldı.

Canlarsohbet.net sitesi yönetimi olarak Netlog benzeri bir chat sitesi dizayn ederek, netlog kullanıcılarını aynı platformda buluşturmaya karar verdik. Bundan böyle Netlog hizmetlerini sitemiz üzerinden yapabileceksiniz. Dağılan Netlog kullanıcılarının da bu projemize destek verdiğini görmek bizleri heyecanlandırdı.

Netlog Sohbet Odaları

Netlog sohbet odalarına, eski chat sitelerine özlem duyan, chat yapmanın keyfini yaşamayı bilen kullanıcılar oldukça rağbet etmektedir. “Nerede O Eski Sohbetler” diye başlayan muhabbetlere katılmak için lütfen acele ediniz. Netlog chat siteleri içerisinde arkadaş edinme ihtimaliniz oldukça yüksek görünüyor. Seviyeli, saygılı, samimi sohbetleri özlediyseniz sizleri canlarsohbet.net sitemize davet ediyoruz.

Netlog Chat Siteleri Ne Zaman Kuruldu ?

2004 yılında Belçika’da Lorenz Bogaert ve Toon Cappens tarafından kuruldu. 2007 yılında ise Türkçe dilinde hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılının ortalarında toplam 19 farklı dilde yaklaşık 37 milyon kullanıcıya ulaşmıştır. Özellikle gençlerin yeni sosyal medya platformu olarak 97 milyondan fazla gencin kullandığı devasa bir chat portalı haline gelmiştir. Netlog chat sitesine giren üyeler kendi sayfalarını oluşturabilir, resimlerini yayınlayabilirdi. Ayrıca kendi bloglarında makalelerini yayımlardı. Siteye giren kullanıcılar profil bilgilerini düzenleyebilir, videolar yayımlayabilir, anket yayımlayabilirlerdi. Netlog konulu makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız, bir başka makalede görüşünceye kadar sakın bizlerden ayrılmayınız.

karizma_ 196
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Netlog Chat Sitesi

  1. Selam hiç bir bilgim yok valla.Ben canlarsohbet.net te girer çıkarım. Sizin gibi sanalin kurdu değilim beyefendi.
    Böyle anlamadığım konularda anca böyle yorum yapabiliyorum.
    Emegine yüreğine kalemine sağlık sevgili KaRa sağlıcakla kal…..

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *