Kerizim Sohbet Odaları

Kerizim Sohbet Odaları

Kerizim sohbet odaları yaklaşık 15 senedir kazandığı tecrübe ve ustalık ile sizlere hizmet etmektedir. Aptallarla chat, kerizlerle muhabbet, keriz sohbet denilince ilk akla gelen site olmanın şevk ve heyecanı içerisindeyiz. Bu nedenle canlarsohbet.net alt kadrosunda yerini alan sitemize kerizim sohbet org yazarak girebilirsiniz. Kerizim sohbet odalarını diğer odalardan farklı kılan en bariz özellik, kesinlikle cinsel muhabbetlere göz yumulmamakta, hiç bir odada gayri ahlaki yazışmalara izin verilmemektedir.

Bu nedenle canlarsohbet.net sitemiz yıllardır çizgisinden taviz vermeden yoluna ilerlemektedir. Bu ilerlemeler esnasında bazen tökezleyip yavaşladığımız olmuştur. Fakat asla yere düşmedik. Rakiplerin türlü çeşit hileli ayak oyunlarına anında karşılık verdik. Kerizim sohbet sisteminde hiç bir kullanıcıdan para, kontör v.b. taleplerimiz olmamıştır. Sitemizin her odasına tüm akıllı cihazlarla rahatlıkla bağlanıp muhabbetin keyfini yaşayabileceksiniz. Tüm bunların yanında masaüstü olarak kullanılan mircte sohbet programımızı gönül rahatlığıyla indirip kullanabileceksiniz.

Kerizim Chat Siteleri

Kerizlerle yaptığınız sohbet esnasında kullandığınız tüm genel ve özel sohbetlerden tamamen sizler sorumlusunuz. Sitemizin ön yüzünde bulunan kullanıcı sözleşmesi içerisinde geçen esaslara bağlı kalmanızı ümit ediyorum. Dolayısıyla sitemize giren her kişi, kurallara bağlı kalacağını aynen kabul etmiş sayılır. Kullanıcı kaynaklı hata ve doğacak zararlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını bir kez daha hatırlatmak isterim. Kurallara uymayan kişilerin  sohbet odaları üzerinde görev yapan yetkililer tarafından süresiz olarak banlanacağı aşikardır.

Kimlere Keriz Denir ?

Genellikle kolay kandırılabilen, saf, aptal, enayi gibi özelliklere sahip kişilere keriz denilmektedir. Toplum içerisinde ve sokak jargonunda keriz ile ilgili bazı konuşmalar vardır. Bunlara bazı örnekler verebiliriz. “Kerizler Olmasa Uyanıklar Nereden Geçinecek”, “Dünyanın En Keriz İnsanı Benim” v.b. Bu nedenle “Keriz” kelimesini toplum içerisinde kullanırken dikkatli olmak gerekir. Hiç tanımadığınız yabancılara bu kelimeyi kesinlikle kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Arkadaşlar arasında geyik sohbeti yaparken kullanabilirsiniz. Çünkü bu kelime tamamen argo bir kelime olup, çoğu kişi tarafından hoş karşılanmamaktadır. Çoğu zaman kişiyi aşağılamak, toplum içerisinde küçük düşürmek için bir hitaptır. Karşıdaki kişiyi incitmemek adına bu kelimeyi kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Özellikle chat sitemiz içerisinde nasıl olsa bunlar keriz, biz bunları yeriz mantığıyla hareket etmeye çalışmayın. Çünkü; kerizim sohbet sitemizin kerizlerle hiç bir alakası yoktur. Sadece makara (şaka) olsun diye bu ismi kullanmaktayız.

KaRa 42

İlk yorum yazan siz olun.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *