İzmir Chat Ortamı

İzmir Chat Ortamı

İzmir Chat Ortamı

– Ücretsiz olarak kaliteli sohbet etmek ister misin? İzmir Chat Ortamı Sizler için Açık giriş yap sohbet et.

Kaliteli insanlarla burada sohbet etmek için giriş yapabilirsiniz üyelik abonelik hiç bir şekilde yoktur, aslında ben İzmir Makalesi geldiği zaman keyifli şeyler yazıyordum ama, maalesef geçtiğimiz zamanlarda İzmir Büyük depreme uğramıştır, vede ölenlerin evleri yıkılanların feryatları hala kulaklarımızdan gitmiyor, gerçekten çok zor bir şey ALLAH Yardımcınız olsun İzmir, ve desteklerimiz sizler için her zaman var, Kaç kişinin öldüğü belli değil kaç kişinin yaralı olduğu vede Enkaz Altında kalan kişiler bile belli değil ama verilere göre : 85 ölü 995 Yaralı bulunmakta, ALLAH Rahmet eylesin Ölenler için Ailelerine Sabır versin. Yaralılar için Bir an önce, iyleşmelerini diliyoruz, gerçekten çok acı bir şey ya. orada o insanların feryatları, geçen gün. bir haber gözüme çarptı daha çok Şok oldum, vede, daha çok üzüldüm.

Afat Ekibi : bir kişiyi Enkaz Altından çıkarttı vede Çıkartılan kişi : Abi Faturamı kestiler kimseye haber veremedim telefonunu verirmisin yakınlarıma haber vereyim. aslında çöken bir tek binalar olmadı vijdanlı insan bunu ne kadar kaldıra bilirki. ALLAH Herkesin Yardımcısı olsun. herkesin.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


İzmir Sohbet Ortamı

– Hadi giriş yap sende Muhabbet etmeye başla burada gel keyifli vakitler geçir biliyorum zor. korkuyorsun bir daha olacak mı acaba aileme bir şey olacak mı,, ALLAH Hepimize gün ay saat biçmiştir. bunun ötesinde ölüm olmaz. Ölümden Korkma.. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden yardımlar geldi. gelmeye devam ediyor da Sizlerde yardım etmek isterseniz, Kızılay yoluyla Yardımlarınızı ulaştıra bilirsiniz. Giriş yaparak burada ücretsiz şekilde yerinizi alın vede sohbet etmeye başlayın. En iyi Sohbet Odaları sizler için hazır. Gel sende muhabbet et aslında eğlenceli bir şeyler yazmayı o kadar çok istiyorum ki ama maalesef içimden gelmiyor, üzülüyorum çünkü.. Mobil Chat Sitesi Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan giriş yapabilirsiniz. Radyo dinle oyun oyna istediğin her şeyi yap. burada hadi seni bekliyor olacağız.

İzmir Chat Ortamı

İzmir Chat Ortamı


Yazar: admin

Görüntüleme: 92 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 08 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50