İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

– Tamamen Ücretsiz olarak sohbet edin, İstanbul Sohbet Sayesinde yeni Arkadaşlıklar edinin.

Hadi amacımızı burada sizlerle gerçekleştirmek istiyoruz vede burada sohbet etmek için elimizden geleni yapıyoruz gelin birlikte çok güzel Kaliteli olarak sohbet etmek için giriş yapabilirsiniz, giriş yaparak burada sohbet edin, bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum, İstanbul Türkiye’nin Marmara bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki İstanbul Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum Çok büyük bir şehir, Büyüklüğü insanı büyülüyor neredeyse! Ama istanbul Yorgun bitkin. Çünkü Üstünde göktelenler iş yerleri fabrikalar hepsi kuruldu, Üzmeyin şehrimi, Kırmayın inciltmeyin. Artık, peki

İstanbul Nüfusu Kaç geçtiğimiz yıla göre: 451.543 artmış vede 15.519.267 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise: 7.790.256 erkek ve 7.729.011 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,20 erkek, %49,80 kadın olarak bilinmekte peki İstanbul ilçeleri Avrupa ve Anadolu yakası ile birleşen gerçekten çok güzel bir şehir hadi sayalım, Toplam 39 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Şişli Sultangazi Silivre Sarıyer Küçük çekmece Kağıthane Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş BeylikDüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosman Paşa Güngören Adalar Ateşehir Beykoz Zeytinburnu Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Tuzla Ümraniye Üsküdar ve bir çok güzel yerleri bulunmakta giriş yaparak sizlerde sohbet edin.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


İstanbul Chat Ortamı

– Hadi sende gel bağlan vede sohbet etmeye başla. Çok güzel bir Muhabbet ediyor olacağız Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, ve sizlerde keyifli şekilde katılım Sağlıya bilirsin, Gel burada çok güzel bir çok kişiyle tanış arkadaş ol vede sende iyi bir şekilde katılım sağlayalım, Online kullanıcılarımızla burada çok güzel sohbetler sunuyoruz, giriş yaparak burada muhabbetler sağlayın, vede chat yapmaya başlayın, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan giriş yaparak Sohbet edin, vede Chat yapmaya başlayın.

İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 20 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50