Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır Sohbet

– Kaliteli olarak sohbet etmek ister misin? Diyarbakır Sohbet Sayesinde yeni Arkadaşlıklar edinin.

Haydi gelin birlikte burada üyelik derdi olmadan abonelik Sıkıntısı yaşamadan giriş yapın vede en güzel sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte olalım. Amacımız burada güzel bir muhabbet sitesi kurmak ve bunun için elimizden geleni yapmaktayız. gelin Seviyeli sohbet odaları sitesinde sizleri beklemedeyiz. bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile başlamak istedim. Diyarbakır Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir. vede Doğunun başkenti olarak görülüyor keşke öyle bir şey olsa. Türkiye’de 2 tane başkent olsa biri Ankara – biri Diyarbakır çünkü gerçekten tarihi olarak olsun insanları olsun vede nüfusu olsun epey bir kalabalık şehir. peki Diyarbakır Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum : Diyarbakır Tarihi yerler Diyarbakır Ulu Camisi + Diyarbakır Surları + On Gözlü Köprü + Meryem Ana Süryani Kadim Kilisesi + Hz. Süleyman Türbesi + Dengbej Evi + Behrampaşa Camisi + İskender Paşa Konağı + Meryem Ana Kilisesi + ve bir çok güzel yerleri var gidip mutlaka görmeniz gerekiyor peki Diyarbakır ilçeleri Toplam 17 tane ilçesi bulunmakta : Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kaya Pınar Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yeni Şehir ve bir çok güzel yerleri bulunmakta peki
Diyarbakır Nüfusu kaç
geçtiğimiz yıla göre : 23.957 artmış vede 1.756.353 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 886.190 erkek ve 870.163 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,46 erkek, %49,54 kadın olarak bilinmekte gerçekten çok güzel bir şehir ve gidip mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Diyarbakır Chat Odaları

Kaliteli bir sohbet sitesine var mısın? Ücretsiz olarak sohbet etmek senin elinde. bir çok sohbet sitesi kullanıcısı burada sizleri beklemekte. haydi gel chat odaları sitesinde birlikte olalım. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. haydi gel birlikte çok güzel eğlenceli chat sitelerine giriş yapalım vede sohbet edelim. Hadi gel sende chat sohbet odaları sitesine giriş yap vede sohbet et.

Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 140 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 30 Temmuz 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50