Çorum Chat Odaları

Çorum Chat Odaları

Çorum Chat Odaları

– Ücret derdi yok abonelik derdi olmadan Çorum Chat Odaları sitesine katılım Sağlayın Bedava Sohbet Sitesi.

Ücretsiz olarak katılım sağlar mısın? birlikte burada çok güzel vakitler geçirmek için sizleri bekliyor olacağız en iyi şekilde burada üyelik abonelik hiç bir şekilde kendi bilgilerinizi paylaşmadan tamamen ücretsiz olarak katılım sağlaya bilirsiniz. bizler en iyi şekilde sizleri aramızda görmek sizlerle muhabbet etmek istiyoruz. https://www.canlarsohbet.net ailesi olarak sizler için elimizden geleni yapıyoruz bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile bilgi vermek istiyorum : Çorum Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizleri burada bekliyor olacağız birlikte çok güzel muhabbet edelim istiyorum. ve sizlerle birlikte keyifli bir şekilde vakit geçirmek. Peki Çorum güzel bir şehir mi? bence çok güzel bir şehir, vede leblebi şehri. Türkiye ye vede yurt dışına ihracat edilen leblebi sayesinde Ekonomide büyük bir yer kaplıyan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki Çorum Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum Çorum Tarihi yerler Aslanlı Kapı + Hattuşaş Antik Kenti Büyük Mabet + Alaca höyük + Eskiyapar Örenyeri ve bir çok güzel yerleri bulunan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemektedir. güzel mekanlar bulunmakta peki
Çorum ilçeleri Toplam 13 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Alaca bayat boğazkale dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurlu dağ. peki son olarak sizlere Çorum Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre : 5.619 azalmış vede 530.864 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise : 263.354 erkek ve 267.510 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,61 erkek, %50,39 kadın olarak bilinmekte Çorum Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli Sohbet Sitesine davet etmek istiyorum.

Şu konular ilginizi çeke bilir :


Çorum Sohbet Odaları

Kaliteli olarak sohbet etmek ister misin? Ücretsiz sizlerle birlikte buradayız peki sizler neredesiniz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla güzel hoş vakitler geçirin. özellikle Karadeniz bölgesinde bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. hadi gelin birlikte çok güzel vakitler geçirelim. vede eğlencenin dibine vuralım.

Çorum Chat Odaları

Çorum Chat Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 108 defa

Kategori: Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 23 Haziran 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50