Chat Yap Geveze

Chat yap Geveze, gevezelerle sohbet, geveze insanları susturmak konumuza hoşgeldiniz. Bu makalemizde geveze insanlara karşı alınacak tedbirleri ele almaya çalışacağız.

Chat Yap Geveze

Gevezelerle başa çıkmanın, onları etkisiz kılmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Bahsedeceğim bu tekniklerle gevezelerin bitip tükenmek bilmeyen mırıldanmalarına son vereceksiniz. Chat yap geveze bağlamında; yalnızca kendilerini dinlemekten zevk alan insanların insafına kanmayacaksınız. Böylelikle onların gevezeliklerini bir bıçak gibi kesip atacaksınız. Hiç bir zaman, karşınızdaki kişinin konuşması sona erse de, bu işkence bitse diye üzüntüye girmemelisiniz. Çünkü karşınızdaki yılların gevezesidir ve asla susmak bilmez. Bir gevezenin sözünü kesmek istiyorsanız, ona ismiyle hitap edin ve sözünü kesin. Sadece adını söylerseniz, sadece bir kaç saniye zaman kazanabilirsiniz. Bu bir kaç saniye zarfında siz de makineli tüfek gibi içinizdekileri kusmaya başlayın.

Gevezelerin Sözünü Kesmek Ayıp mı ?

İster geveze olsun, ister normal bir insan olsun, insanların sözünün kesilmesinin ayıp olduğu bizlere öğretilmiştir. Genel anlamda doğrudur. Fakat gündelik hayatta sözleriyle, yazılı sohbet sitelerinde yazılarıyla ağırlık veren insanların bu eylemine son vermek asli görevinizdir. Çünkü tek taraflı bir sohbet şeklinin hiç kimseye faydası olmadığı gibi, kafa ütülemekten başka bir yönü yoktur. Bir çok insan düşüncesizce hareket ederek, kendisinden başka kimseye söz hakkı vermemektedir. Eğer sizler de böyle bir durumla karşılaşırsanız, gevezenin anlattıklarının kısa bir özetini yapın, söylediklerinin aynısını ona yansıtın. Bu; görüşmenin sonlandırılacağı sinyalini vermektedir.

Chat Yap Geveze Mobil

Sohbet siteleri içerisinde bir çok sırnaşık ve geveze insana rastlamanız kuvvetle muhtemeldir. Bunlarla muhabbeti sona erdirmenin en kestirme yolu, yazılarına itibar etmemektir. Yani onu görmezden gelmek, susma moduna geçmek en iyisidir. Telefonda gevezelik yapanlara ise, “Şu An Annem Arıyor, Seni Daha Sonra Arayacağım” diyerek taktiksel bir manevra ile görüşme sonlandırılmalıdır. Birebir, yani yüzyüze yapılan sohbetlerde ise; “Yemek Hazırlayacağım Vaktim Yok”, “Oğlum ve Gelinim Bize Geliyorlar, Seninle Uzun Uzun Gevezelik Yapmak İsterdim Ama Maalesef Vaktim Kalmadı” diyerek gevezeleri sallayabilirsiniz. Bir gevezeyle sohbet esnasında “Bunu Söylediğin İçin Çok Mutluyum”. “İyi Olmana Sevindim” gibi onun hoşuna gidecek sözler sarfedin. Konuşma esnasında sesiniz titremesin. Muhabbetin sonunda “Tamam mı”, “Oldu mu” gibi ifadeler kullanırsanız, gevezenin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

KaRa 26
Yorumlar

Hakkında bir yorum “Chat Yap Geveze

  1. Kalemine sağlık KaRa.GEvezeleri en net sekılde anlatmıssın.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *